Acaba nasıl olur? 

Çekimlerimize hemen başlayabilmek için, sizlerden en çok gelen sorulardan bazılarını burada paylaşıyorum;


Çekim istiyorum, ne yapmalıyım?

Öncelikle çekim için uygun günü kararlaştırıyoruz, istediğiniz günde çekim için müsaitsem diğer detaylar için görüşmeye devam ediyoruz. Çekim yeri, kıyafetler, bütçe vs. 


Çekim istiyorum ama hiç fotojenik değilim :( fotoğraflarda güzel çıkar mıyım?

Bu en sevdiğim soru :) Herkesin güzelliği kendine özeldir ve tabi ki güzel çıkarsın. Sana dair güzel ne varsa onu ölümsüzleştirmek için buradayım!


* Model olmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Model / manken olmak gerçekten zor ve herkesin sürekliliğini getirmesi mümkün olmayan bir çalışma alanı. Eğer ki bu alanda çalışmaya başlamak istiyorsan, yapmak istediğin modellik / mankenlik alanına göre çekimlerini yaparım ve profilinin hazırlanmasını sağlayabilirim. Sosyal medyada çalışmalarının en iyi şekilde paylaşılmasından, en iyi ajanslara profilinin tanıtılmasına kadar sana yardımcı olabilirim.


Sadece model çekimi mi yapıyorsun?

Eğer profili inceleme şansın olduysa... :) Çalışmalarım sadece model çekiminden ibaret değil. Kurumsal çekimlerden su altı çekimlerine, klip çekimlerinden drone ile çekimlere kadar bir çok alanda çalışma yapıyorum. Sana uygun olan çekim ne ise onun için yardımcı olabilirim. 


Neden hep çalıştığın kişiler kadın? 

Bu tamamen benim kontrolüm dışında gerçekleşen bir süreklilik. Cinsiyet ayrımı asla yok. Sadece profilin gidişatından dolayı çekimler genellikle bu şekilde ilerliyor. Çalıştığım erkek modeller de var, ayrıca  LGBT sonsuz destek veriyorum   ve çekim için sadece insan olman yeterli...


Çekim için ne kıyafet giyeceğimi bilmiyorum?

Hiç sorun yok! Okuduğum üniversite ve aldığım eğitimler tamamen bu seçimi yapmanı kolaylaştırmak için. 


Makyaj yapmayı pek beceremiyorum, çekim için destek alabiliyor muyum?

Tabi ki! Profesyonel makyaj ve saç uzmanı ekip arkadaşlarım çekimde bize destek verebilirler.  


* Kurumsal çekim yapıyor musun?

Evet! Macfit, Nike, Pınar, Gamex, Mavibahçe, vb. firma/kuruluşlar ile bir çok kurumsal çalışmalarımız oldu. Çekim örneklerini referanslar kısmından inceleyebilirsin.


Klip çekimi yapıyor musun?

Evet! Klip çekimleri en sevdiğim çalışmaların başında geliyor. Gülşen'in Mirkelam ile düeti "her gece" parçasında, Serdar Ortaç'ın Sinan Akçıl ile "yüzyılın aşkı" parçasında vb. klip çekimlerinde görüntü yönetmen yardımcılığı yaptım. Bunların dışında yönetmenliğini yaptığım bir çok klip çalışması da var. 


Kariyer planlaması  yapıyor musun? 

Evet! Eğer ilerlemeyi istediğin yolda mutlaka kariyerin için görsel destek, sosyal medya desteği, web ortamında tanıtımın ve ihtiyacın olan her alanda sana destek verebilirim. Bu çalışmaları sadece Onur Bağcı olarak düşünme, arkamda bana her alanda destek olan dev bir kadro var... Daha fazla bilgi için web sitemden çözümlerimiz  kısmına bakabilirsin.


Sizlerden en çok gelen sorulardan bazıları bu şekilde, daha fazla bilgi için iletişime  geçmen yeterli.