Onur Bağcı - Ukrayna Kiev'de Nü Model, Yoga Eğitmeni, Model Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

Ukrayna Kiev’de yaptığım çekimlerde farklı konseptler ve farklı modellerle çalışma fırsatım oldu. Profesyonel nü fotoğraf çekimi, profesyonel video çekimi, nü yoga fotoğraf çekimi, yoga video çekimi gibi farklı dallarda çekimler yaptım. İlk profesyonel video çekimi Ukraynalı iki model ileydi. Siyah fon ve stüdyo video çekimi gerçekleştirdik. Aynı zamanda stüdyo fotoğraf çekimi ile kalan vakitlerde arşivimize yeni datalar ekledik. 

Diğer profesyonel video çekiminde ise yine Ukraynalı iki model ile çalışma fırsatım oldu. Kiev şehrinin güzel doğasında farklı konseptler ile çekimlerimizi yaptık. Bu çekimimde de profesyonel fotoğraflar ile günü süsledik ve ayrıca nü fotoğraf çekimi gerçekleştirdik.

Diğer bir profesyonel video çekimi ve profesyonel fotoğraf çekiminde ise gotik bir stüdyo kullandık. Stüdyo fotoğraf çekimi yapmanın güzel tarafı da ışığı istediğim gibi ayarlıyor olmak ve çevre unsurlarından uzak rahat bir şekilde çekimi gerçekleştirebilmek.

Son olarak linkte izleyeceğiniz profesyonel video çekimini de yine kiev ormanında gerçekleştirdik. Başarılı fitness eğitmeni ile yaptığımı fitness video çekimi ve fitness fotoğraf çekimi ile güzel kareler elde ettik.

Bir sonraki yurtdışı profesyonel çekiminde görüşmek üzere.