Onur Bağcı - Pilates Eğitmeni, Yogi, Ece Akçiçek ile İstanbul Sarıyer'de Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

Yoga yı hayat felsefesi haline getirmek ve çevresindeki güzel enerjisini herkesle paylaşmak adına sürekli seminerler düzenleyen ve bunları herkese anlatmaya çalışan çok çok değerli dostum ve yogi Ece Akçiçek ile yaptığımız profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi çalışmalarımızdan kareler.. İlk videomuzda İstanbul Sarıyer’de ormanda yaptığımız çekimi izleyebilirsiniz. 

Bu videomuzda da Datça’da yoga kampı hakkında bilgi vermek ve geçirdiğimiz güzel vakti özetlemeye çalıştım. Yoga eğitmenliği bir yana, Ece’nin enerjisi o kadar güzel ki, sadece yakınında olsanız bile hissetmenize yeterli oluyor. Bu güzel eğitim gününü profesyonel yoga video çekimi ve profesyonel yoga fotoğraf çekimi ile ölümsüzleştirdik.

Son videomuzda da Yoga eğitmeni Ece ile Celloda Ece ile düzenledikleri performansı izleyebilirsiniz. İstanbul’da yaptığımız profesyonel video çekimive profesyonel fotoğraf çekimi görüntülerimizden sonra yakın zamanda tekrar bir araya gelip yeni profesyonel çekim çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. 

Ece istanbul’da yaşıyor fakat yoga kampları ile sürekli türkiye’yi geziyor. Yukarıda izlediğiniz videoda en son datça kampında kendisi ile beraberdik. Etkinliklerini öğrenmek ve bu güzel yolculuğunda ona katılmak için instagramını takip edebilirsiniz.

Bir sonraki çekimimizde görüşmek üzere.

Namaste.