Onur Bağcı - Nü Model, Yoga Eğitmeni Tuna ile Ankara Tuz Gölünde Profesyonel Fotoğraf Çekimi Ve Profesyonel Video Çekimi

Nü Yoga aslında yoganın kendi özü ve bunu gerçekten yapabilen sayılı insanlardan birisi de sevgili Tuna. Kendisiyle profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi yaptık. Hem yoga fotoğraf çekimi hem de yoga video çekimimizi backstage videosu tadında gerçekleştirdik. Nü fotoğraf çekimi için Ankara Tuz Gölünü tercih ettik. Hem konumu hem de doğası gereği inanılmaz bir güzelliğe sahip tuz gölü istediğimiz nü fotoğraf çekimi için en güzel yerdi. Fotoğraf çekimi sırasında aldığımız kısa sosyal medya videomuzu da linkten izleyebilirsiniz.

Tuna’yla yaptığımız nü fotoğraf çekimi çalışmasından sonra sosyal medya platformlarında fotoğraflarımız bir çok hesapta paylaşıldı. Tuna aynı zamanda esneklik konusunda da bir uzman ve vücuduna tamamen hakim. Yoga fotoğraf çekimi yaparken istediğimiz hareketleri çok rahat bir şekilde gerçekleştirdi. Şuan kendisi Antalya’da yaşıyor ve yoga eğitimi vermeye, kurslar düzenlemeye devam ediyor. Profesyonel fotoğrafçı olarak kariyerimin gerçekten dönüm noktası niteliğinde çalıştığım bir yoga eğitmeni ve kendisine tekrar bu güzel çekim günü için ve güzel fotoğraflar için teşekkür ediyorum.

Çok başarılı bir sosyal medyası ve inceleyebileceğiniz yüzlerce yoga pozu fotoğrafı ve yoga pozu videosu var.

Tuna’nın instagram profiline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

www.instagram.com/tunaapari