Onur Bağcı - Nü Model, Pole Dancer, Exotic Pole Dancer, Oryantal Anna ile İzmir Karaburun'da Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

Dansı hayatının hem eğlencesi hem de mesleği haline getiren Anna ile yaptığımız profesyonel fotoğraf çekiminden kareler... Çok eğlenceli bir gün geçirdik ve hem nü fotoğraf çekimleri hem de çektiğimiz dans videosu ile Anna’nın sosyal medyasını güçlendirecek datalar elde ettik. Nü fotoğraf çekimi yapmanın zorluğunu bana hiç yaşatmayan ve tüm çekim günü boyunca profesyonel şekilde çalıştığımız için tekrar kendisine teşekkür ederim.. Aşağıdaki linkte çektiğimiz profesyonel dans videosu’nun linkini bulabilirsiniz. 

Anna ile yakın zamanda tekrar profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi gerçekleştireceğiz. Bir önceki fotoğraf çekimimizde İzmir’in Urla ilçesini ve video çekimimizde İzmir’in Karaburun ilçesini kullanmıştık. Bu çekimimizde biraz daha uzaklaşıp yeni yerler keşfedip daha farklı kareler sunmayı planlıyoruz. Özellikle nü fotoğraf çekimi konusunda çok başarılı profesyonel fotoğraflar elde ettiğimiz için başta instagram olmak üzere sosyal medya platformlarında Anna’nın yaklaşık 2 ay içerisinde takipçi sayısı 1900 lerden 20.000 lere ulaştı. Bu çalışmalarımızdan dolayı profesyonel fotoğraf çekimlerimizi ve profesyonel video çekimlerimizi rutin hale getirmeye karar verdik. En kısa zamanda Anna’nın muhteşem yeni fotoğraflarıyla sizlerle beraber olacağız. Yeni süprizler için takipte kalın.