Onur Bağcı - Nü Model, Balerin, Modern Dansçı, Yogi Asra Tin ile İzmir Urla'da Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

Güzel ve başarılı, bir o kadar alçak gönüllü ve nazik.. Hepsini bir arada bulmak çok zor ve tam anlamıyla Asra Tin bu özellikle sahip tanıdığım sayılı insanlardan birisi… Asra Antalya’da yaşıyor, fakat fotoğraf ve video çekimi yapabilmemiz için İzmir’e kadar gelme nezaketini gösterdi. Çekimlerimizi farklı dallarda gerçekleştirdik. Bir kısmında nü fotoğraf çekimi, bir kısmında da backstage video çekimi yaptık. İlk linkte de terkedilmiş bir kale surunda gerçekleştirdiğimiz video çekimi var.

Bu video linkinde ise iki günlük fotoğraf çekimlerimiz sırasında aldığımız kısa videolardan oluşan backstage videosu var.

Asra ile nü fotoğraf çekimi yapmak çok keyifliydi. İstediğimiz kareleri almamız çok kolay oldu çünkü kendisi üniversitede güzel sanatlar öğrencileri için nü modellik yapıyor. Bunun yanında yoga fotoğraf çekimi ve modern dans video çekimi de gerçekleştirdik. Aslında Asra ile aldığımız her kare, çektiğimiz her video sahnesi altın değerinde ve birbirinden güzel sonuçlar ortaya çıkartıyor. Çalışması o kadar zevkli ve bir o kadar da rahat olduğu için, iki günlük çekim zamanımız ne zaman sonuna geldi anlamak mümkün bile olmadı..

Asra’nın instagram profili için aşağıdaki linke bakabilirsiniz;

www.instagram.com/asratin