Onur Bağcı - Makeup Artist ( Makyaj Uzmanı) Kaş Tasarımcısı, Çini Sanatçısı, Microblading Uzmanı, Zeren Art ile Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

2003 yılında 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları bölümünden mezun olduktan sonra 2007 yılına kadar kendi atölyesinde seramik üretimi gerçekleştiren Zeren, 2008 yılında bilgilerini paylaşmak için Halk Eğitim kurslarında eğitmenlik yapmaya başladı. İlerleyen zamanlarda kendi alanındaki kariyerine ek olarak Makyaj uzmanlığı alanında da kendini geliştirmeye başladı. Ünlü isimlerden aldığı özel makyaj dersleri ve katıldığı makyaj uzmanlığı seminerleri ile kariyerine farklı bir boyut getirdi. 

Şuan alanında uzman olarak kalıcı makyaj, kaş tasarımı, 3 boyutlu kaş uygulaması ve microblading, ile ilgilenmekte.

En güzel gelin makyajı, en başarılı sahne makyajı için kesinlikle tek adresiniz Zeren olmalı...

Beraber çalışmaya başladığımız senelerden bu güne bir çok projede birlikte çalışma fırsatımız oldu. 

Klip çekimlerinde yaptığı özel makyaj tasarımları ile çok başarılı görüntüler almamı sağladı. Ayrıca çok uyumlu, dakik ve titiz bir çalışma şekli olduğu için de en iyi iş partnerlerimden birisi olduğunu gururla yazmak istiyorum :)

Makyaj adına istediğiniz her türlü hizmeti en iyi şekilde alabileceğiniz, profesyonel çalışma stili ve güler yüzlü yapısı ile Zeren ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimi hizmetimizin yanında, Zeren her zaman çalışmalarımıza dahil olabilir ve güzelliğinize güzellik katarak çalışmalarımızı renklendirebilir. 

Her zaman söylediğim gibi, ne zaman, nerede isterseniz, size dair güzel olan ne varsa en iyi şekilde ölümsüzleştirmek için sizlerleyiz...

Zeren ile yaptığımız çekimlerimizden örnekleri aşağıdaki linklerde izleyebilirsiniz...Zeren Art instagram profilini linkten ziyaret edebilirsiniz;

www.instagram.com/zeren_artMakyaj ve kaş tasarımı için aşağıdaki linkten bilgilerinizi girmeniz yeterli, size en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır.

https://onurbagci.com/iletisim