Onur Bağcı - Denta Point Diş, İmplant, Ortodonti, Estetik Diş Hekimliği İzmir

www.dentapointdis.com


İMPLANT
İzmir implant kliniği olarak Bostanlı implant ve Karşıyaka implant Şubelerimizde güvenle implant tedavinizi yaptırabilirsiniz. Hekimlerimizin tercihi olan insan sağlığına saygılı ve kaliteli implant markalarıyla gerçek dişe en yakın sonuca ulaşabilirsiniz.


ORTODONTİ
İzmir ortodonti tedavinizi uzman hekimlerimizle Karşıyaka ortodonti ve Bostanlı ortodonti kliniklerimizde sorunlarınızı çözebilir ve gülüşünüzü tasarlatabilirsiniz. Görünmez ortodonti ve şeffaf diş telleri ile yetişkinlere yönelik ortodonti tedavi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ
İzmir gülüş tasarımı kliniğimizde size yakışacak en iyi gülüş tasarımını modern ve teknolojik ekipmanlarla planlayıp sanatçı bakışıyla kusursuz gülümsemenin özgüvenini yaşayabilirsiniz. Karşıyaka gülüş tasarımı ve Bostanlı gülüş tasarımı hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.


Ücretsiz Muayene
Dentapoint’te ücretsiz muayene ile ağız ve diş sağlığınız için en doğru tedavi planlamasını öğrenebilir ; yapılan tedavilerinizi özel sağlık sigortalarınızdan kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Tedavi sonrasında düzenli kontrol sistemimizle ağız ve diş sağlığınızı hayat boyu koruyabiliriz.


İleri Teknoloji
İleri teknoloji dijital görüntüleme sistemleri ile teşhis kusursuzlaşırken ; cadcam, vidalı-vidasız implant uygulamaları ve hekimlerimiz tarafından özenle seçilip kullanılan kaliteli malzemelerle tedaviler dünya standartlarında yapılmaktadır.


Deneyimli Hekimler
Türkiyenin en iyi diş hekimliği fakültelerinden biri olan Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan hekimlerimiz, yurt içi ve yurt dışında çeşitli eğitimlere katılıp sizler için yeni nesil tedaviler üretmektedir.


www.dentapointdis.com