Onur Bağcı - Demresa Yazılım, Web & E Ticaret Tasarımı, Kurumsal Kimlik Çalışması, Mobil Uygulama, Metin Yazarlığı, Tasarım Ve Reklamcılık Ajansı

www.demresa.com


Yazılım & Mobil

Kurum ve kişilerin ihtiyaçlarına yönelik proje bazlı butik veya detaylı çalışmalar;İ.K ve bordrolama programları Crm ve analiz programları, Saha satış ve takip sistemleri, Otomasyon sistemleri, Muhasebe programları, Crm ve analiz programları, Cep telefonu ve tabletler için mobil uygulamalar.


Web & E-Ticaret Sitesi

İnternette varsanız,gelecekte de varsınız! Uzman ekip ile sektör analizi, Kurumsal kimlik tasarımı(logo,antetli kağıt,kartvizit,broşür vs.), Profesyonel tema ile standart veya premium web sitesi tasarımı, E-Ticaret sitesi inşaası, Tablet,telefon ve bilgisayarda senkronize çalışan tasarımlar, Aramalarda ilk sayfalarda yer almayı sağlayacak SEO çalışması.


Sosyal Medya & Reklam

Markanız varsa taraftarsız olmaz! Sosyal medya hesaplarının açılması, Sosyal medya takip ve topluluk yönetimi, Sosyal medya paylaşım içeriklerinin günlük takibi, Takım çalışması ile dijital strateji oluşturma, Kampanya ve duyurularla takipçilere hızlı bir şekilde ulaşma.Reklam şart diyorsanız hemfikiriz!!! Sektör analizi ile doğru reklam bütçesinin oluşturulması, Google AdWords ile üst sıralarda konumlanma.


Proje Bazlı Yazılım Geliştirme

Günümüzde satılan paket programlar ihtiyacınızı karşılayamayabilir yada gereksiz raporlamalar ile sistemi yorabilir. Demresa Yazılım tam olarak bu noktada kurum yada kişilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri proje bazlı olarak hazırlayarak ekonomik ve performanslı çözümler sunar .

İ.K ve bordrolama programları
Saha satış ve takip sistemleri
Otomasyon sistemleri
Muhasebe programları
Crm ve analiz programları
Cep telefonu ve tabletler için mobil uygulamalar
Geliştirmekte olduğumuz yazılım teknolojileri Demresa'nın geliştirmiş olduğu DemreSoft çekirdeğine bağlı kalarak. Net MVC, SQL, MongoDB, JQuery, Bootstrap, Angular, NodeJs, React, Cordova, Ionic yazılım dilleri kullanılarak geliştirilmektedir. Sizleri en yeni yazılım teknolojileri ile buluşturmak için yazılım ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.


Proje Bazlı Mobil Uygulama Geliştirme

Mobilite Yeni Trend ;
Günümüzde akıllı telefon ve tabletlerin yaygın kullanımı gerek kurum içinde hızlı haber akışı gerekse müşteri memnuniyeti sağlamak için işletmeler mobil uygulamalara ciddi bütçelere ayırıyorlar. Demresa yazılım ve Reklam' ın İzmir' de mobil uygulama için sunduğu çözümlerden bazıları ;

Ios & Android Cihaz Çözümleri
Ürün tanıtım ve satış uygulamaları
Online rezervasyon uygulamaları
Fotoğraf ve video uygulamaları
Sosyal ağ – Mesaj uygulamaları
Sağlık uygulamaları
Geliştirmekte olduğumuz yazılım teknolojileri Demresa'nın geliştirmiş olduğu DemreSoft çekirdeğine bağlı kalarak, Net MVC, SQL, MongoDB, JQuery, Bootstrap, Angular, NodeJs, React, Cordova, Ionic yazılım dilleri kullanılarak geliştirilmektedir. Sizleri en yeni yazılım teknolojileri ile buluşturmak için yazılım ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

İzmir ' de mobil yazılım uygulamaları hakkında bilgi almak için sizi ziyaret etmemizi talep edebilir yada randevu alarak İzmir Karşıyaka' daki ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.


E-Ticaret Paketleri

E-Ticaret PaketleriTeknolojinin hızlı gelişimi ile firmaların dünya pazarına açılmalarını sağlıyor. Gelişen sektör büyüyen bir pazar sağlıyor. E-Ticaret yazılımları geliştiren ve alt yapı sağlayan bir firma olarak sizlerin İnternet dünyasındaki dükkanınızı kuruyoruz.

E-Ticaret siteniz ile, Markanızı tüm dünyaya tanıtma imkanına sahip olursunuz. E-ticaret sitelerinde normal işletmenize oranla daha düşük maliyete satış gerçekleştirebilirsiniz. Günün 24 saati müşterileriniz sizi bulur ve alışveriş yapabilirler. Yüzlerce hatta binlerce ürün listeleyebilir, istediğiniz ürüne istediğiniz zaman kampanya yapıp kolayca ürünlerinizi satabilirsiniz.

E-ticaret sitesi nasıl olur, E-Ticaret sitesinin özellikleri nasıl olmalı, iyi bir E-Ticaret site nasıl olmalıdır, E-Ticaret sitesi yapan firma olarak bizler hakkında bilgi, E-ticaret siteleri üzerinden satış güvenli midir? Gibi sorularınızın tüm yanıtlarını bizlere telefon ile ulaşarak 0(232) 364 64 33 yada mail yazarak info@demresa.com ulaşabilirsiniz.


İnternet Sitesi Tasarımı (Web Sitesi Tasarımı)

Hala internette ki yerinizi almadınız mı ? Web siteleri günümüzde firmaların kurumsal kimliklerinin en önemli tamalayıcısı haline gelmiştir. Daha çok tanınmak , ulaşılabilir olmak beraberinde yepyeni fırsatları getirmektedir.

Demresa Yazılım ve Reklam 'ı internet mecrasında yer almanızı sağlayan hizmetlerinden biri web sitenizi tasarlamaktır. İzmir' de web sitesi tasarımında farklı, yenilikçi, fonksiyonel ara yüzleri ile sektörel ihtiyaçlarınızı dikkate alarak kurum kültürünüzü en iyi yansıtacak titiz tasarımlar sunar. Rekabetin yoğun yaşandığı sektörler dahil olmak üzere web sitenizin Google aramalarında erişilebilir olması için gerekli anahtar kelime (seo ) alt yapısını eksiksiz bir şekilde yaparak sisteminizi teslim eder.Demresa Yazılım ve Reklam için web sitesi sadece internette bulunan bir kartvizit değildir. Web sitesi (internet sitesi ) Google arama motorlarında arayan kişilerin en basit aramalarda dahi sizin ürün, hizmet, il ve rakipler dahi anıldığında bulunmanızı sağlayan yazılımsal sistemdir. Amaç sizleri yada markanızı tanımayan kişilerin ürün ,hizmet ve iletişim bilgilerinize Google aramalarıyla erişebilmesidir.Günümüzde markalaşmanın ve kurumsal kimliğe sahip olmanın en vazgeçilmez parçasından biridir. Arama motorlarında web sitenizin organik olarak ilk sıralarda yer alması için ön şart özgün içerik , size ait gerçek fotoğraflar ve videolar ile anahtar kelime alt yapısına sahip yazılımsal bir site ile internette yer almaktır.Dünya' ya açılmanın ön şartı ise yabancı dil desteği bulunan bir web sitesine sahip olmak. Demresa Yazılım Ve Reklam İzmir ' de web tasarımı (internet sitesi tasarımı ) talepleriniz için sizleri yerinizde ziyaret edebilir yada İzmir Karşıyaka' da ki ofisimizden destek alabilirsiniz.

Demresa Yazılım ve Reklam sürekli güncellenen yazılım teknolojisi dilerseniz Google aramalarında öncelikli çıkmanızı sağlayacak Seo (anahtar kelime çalışmalarıyla) Google reklamlarına göre daha ekonomik çözümler sunarak yanınızda yer alır.

'' Demresa Yazılım ekibi ile web sitenizi tasarlarken sunduğu diğer hizmetler aşağıdaki gibidir.

Web siteniz için metin yazarlığı

Anahtar kelime alt yapısı

İşletme Fotoğraf Çekimi - İşletme Video Çekimi

Ürün Fotoğraf çekimi

Kısa Reklam Filmi Çekimi

Firma Tanıtım Videosu Çekimi

İnternette varsanız gelecekte de varsınız !


Metin Yazarlığı

Web sitenizin, sosyal medya hesabınızın yada gerçek hayatta markanızı anlatmak önemlidir.Titizlikle hazırlanan içeriklerle markanızı dünyaya tanıtyoruz. Markanız yada ürününüz için en etkili ve doğru ismi buluyoruz. Ürünlerinize ve markalarınıza slogan buluyoruz.

Arama motorları üzerinde özgün içerikler ve seo uyumlu metinler ile ilk sıralarda yer almanız için profesyonel bir çalışma sağlıyoruz. Google sıralamanızı yükseltmek için etkili metinler kullanıyoruz. Web siteniz için akademik yada edebi metinleri seo kurallarına uygun olarak üretiyoruz.

Web siteniz ile dünyaya açılabilmeniz için istediğiniz yada tüm dillerde web sitenizi çevirebiliriz.

Broşür, katalog, promosyon, tanıtım ürünlerinize özel tanıtım sloganları üretiyoruz.

Demresa Yazılım İzmir Karşıyaka 'daki ofisinde web siteniz ve dijital pazarlama faaliyetleriniz için metin yazarlığı desteği vermektedir.


Sosyal Medya Yönetimi

Dünyanın en yaygın ve etkin ağları olarak ülkemizde de etkin bir şekilde kullanılan Facebook ve Twitter dahil olmak üzere sosyal medya yönetimi ve takibi hizmetlerimiz ile hedeflediğinizden büyük kitlelere ulaşabilir, sosyal medya raporlarınızı detaycı ekibimizin analizleri ile değerlendirebilir,organik ve düşük maliyetlerle internet tanıtımının ve reklamcılığının keyfine varabilirsiniz.

Günümüzde sosyal medya ve sosyal medya ağlar ile ürünlerinizi,fark yaratan hizmetlerinizi, bloglarınızı ve akla gelebilecek her şeyi büyük kitlelere ulaştırabilmek olanaklı.Bu noktada neden profesyonel destek almalısınız? Öncelikle geniş sosyal ağ deneyimimizle yoktan var olmaktan sa var olanın üzerine katarak hızlı bir yükseliş sağlayabilirsiniz.
Sosyal Medya Yönetimi & Danışmanlığı
Demresa Sosyal Medya Yönetimi
Kurum yada işletmenizin misyon,vizyon ve kurum kültürünü sosyal ağlarda gerçekçi bir şekilde yansıtmak.
Sosyal ağlarda sizleri etkin kılarak markalaşmanızı pekiştirmek.
Sizleri potansiyel müşteri kitlenize hızlı bir şekilde ulaştırmak.
Sosyal medya yönetimi ile paylaşacağınız verileri denetlemek ve görsel paylaşımlarınızın kusursuzluğunu sağlamak.
Sosyal medya danışmanlık hizmetimizle hızlı ve doğru şekilde tasarım, tanıtım ,reklam vb görevleri profesyonel olarak sizlerin yerine üstlenmek.
Aktif bir şekilde müşteri kitlenizin istek,dilek,şikayet ve önerilerine uygun cevapları bulmak ve onları yanıtlamak.
Sosyal gelişmeleri takip ederek fırsata çevirmek,sektörel gelişmeleri takip ederek sürekli güncel kalmanızı sağlamak.
Sosyal Medya İçerik Yönetimi
Demresa-Sosyal Medya yönetimi Markalaşma müşterilerimizle aynı dili konuştuğunuz sürece gerçekleşecektir.Bu nedenle web sitesi ve sosyal iletişim portallarında kullanılan içerikler doğru hazırlanmalı ve hiçbir kitleyi irite etmemeli,geniş kitleleri etki mekanizması altına almalı.

Sosyal Medya Reklamları
Markanızın ürün yada hizmetlerinizin sektörel pazarlama stratejinize uygun bir şekilde sosyal medya reklam ve kampanyalarınızı hazırlar,yönetir ve detaylı raporlamalar ile yeni stratejilerinize ışık tutacak şekilde verilere sahip olmanızı sağlarız.Sosyal medya reklam&kampanyaları ile başarı tesadüf değildir!

Facebook Reklamları
Twitter Reklamları
Linkedin Reklamları
Youtube Reklamları


İnternet Reklamları Yönetimi

Demresa-Adwords
Müşterilerin %97'si internette yerel işletmeleri aradığını biliyor muydunuz?. Google Rehbere kayıt olarak kendinizi kolaylıkla tanıtıp erişim sağlayabilirsiniz.
İnternet mecrasında ilgili web siteleri ile ilgili hedeflere ulaşmanız mümkün. Bir dizi seçenek etkin kılma seçeneği ile; web sitesi türüne göre hedef kitleyi tarayarak pazarlama hedeflerinizi gerçekleştirmenizde aktif rol aynar.Örnek vermek gerekirse doğru ürün veya hizmet,doğru kitle,iyi sonuç.

Müşteri çekin
Web sitenize google reklamları ile daha fazla müşteri çekebilir,sitenize olan ilgiyi arttırabilir,rakiplerinizi zorlayabilirsiniz.İnternet reklamları tamda bunun için.

Doğru kullanıcılara doğru ürün ve hizmetlerinizi ulaştırın
Google kullanıcıları ürün ve hizmetleri aradıkları anda sizlere ulaşabilirler.

Reklamları, bölgesel veya küresel olarak yayınlayın
Reklamlarınızı ürün ve hizmetlerinize ulaşmasını istediğiniz kitlelere yönelik bölgesel yada yerel olarak daha etkin kılabilirsiniz.

Milyarı aşan kullanıcı kitlesinden sizleri için en etkin olabilecekleri seçmek bizim işimiz.
Facebook reklamları kullanıcı kültürüne en uygun hedefleme olanağı sunan online reklam türüdür.

Websitesi Reklamları
Facebook reklamları ile web sitenize müşteri akışı sağlayabilir,öncelikli bulunma ayrıcalıklarından faydalanarak,yaş ,cinsiyet,bölge gibi bir dizi seçenekle reklam etkinliğinizi arttırabilirsiniz.

Sponsorlu Hikayeler
Sponsorlu Hikayeler,kenar çubuğunda ve kullanıcıların haber başlıklarının içinde yer alan geri dönüş oranlarını ve tıklanma sayılarını arttıran görsel reklam türüdür.Özelliği çapalama tekniği ile zihinlerde yer edinilmesini sağlamaktır. Sayfa beğenme, yer bildirimleri gibi çeşitlerde kullanabiliriz.

Mobil Uygulama İndirme Reklamları
Mobil Uygulama İndirme Reklamlarını kullanarak Mobil uygulamanızı belirli bir hedef kitlenin beğenisine ve değerlendirmesine sunmak ve indirilmesini sağlayabilirsiniz. Facebook mobil uygulama kullanan kullanıcıların ana sayfasında görüntülenmesi için doğru hedef doğru kitle seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Demresa-Youtube-Reklamları
YouTube dijital dünyanın en çok izlenen televizyon kanalı ayrıca Google' dan sonra 2.büyük arama motoru olma özelliğini taşıyor. İnsanlar artık bilmedikleri şeyleri YouTube'da aratarak birçok bilgiye ulaşabiliyor.Sizlerde YouTube reklamları ile hedef kitlenizi genişletebilir,videolarla markalaşma sürecinizi ve satış grafiklerinizi hızlandırabilirsiniz.
SADECE VİDEO REKLAMLARINIZ İZLENDİĞİNDE PARA ÖDERSİNİZ
Video reklamlar özelliğinde, sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yaparsınız. Böylece, işletmenize ilgi duymayan izleyicilere reklam vererek para kaybetmemiş olursunuz.

İDEAL MÜŞTERİLERİNİZE ULAŞIN
Doğru kişilerin kim olduklarına, nerede bulunduklarına ve nelerle ilgilendiklerine bağlı olarak bu kişilere yoğunlaşın. Örneğin, İstanbul'da yaşayan 18-34 yaş arası erkekler veya seyahat etmeyi seven kadınlar.

REKLAMLARINIZI ÇEŞİTLİ CİHAZLARDA YAYINLAYIN
Müşterileriniz hareket halindedir. Video reklamlarınız, müşterilerinize akıllı telefon, tablet veya bilgisayar aracılığıyla ulaşabilir. YouTube'daki tüm görüntülemelerin %25'i mobil cihazlarda gerçekleşmektedir.


Kurumsal

Demresa Kimdir?Nedir?Ne Yapar?Amaçları Nelerdir?Kimdir?
Demresa 2010 yılından bu yana web tasarım ve yazılım hizmetlerini internet ve reklam hizmetleri sunan firmalara proje bazlı olarak üreten ekip üyelerinden oluşmuş bir firmadır. Teknoloji sektörünün en iyi perakende firmalarında teknik servis, satış ve yönetim birimlerinde 10 yılı aşkın deneyime sahip olmanın vermiş olduğu deneyim ile yazılım sektörüne hizmette kalite ve ekstra fayda mantığı ile yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. İnternet mecrası için öncelikli olarak kurumsal imaj oluşturmaya destek veren Demresa tasarlamış olduğu Web tasarım & E-Ticaret tasarımları ile doğru anahtar kelimeleri alt yapıya ekleyerek minimum reklam giderleri ile arama motorlarında hızlı bir şekilde indekslemeyi hedef edinir . Mobil aplikasyonlar, muhasebe ve cari takip gibi sistemlerle gerek müşterinin gerekse firma içi kullanımında sağlıklı bir işleyiş ile bütünlük sağlamayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz
Hizmette kalite ve güvenden taviz vermeden yazılım sektöründe güncel teknolojileri takip ederek sektörün büyümesine katkıda bulunmak. Her geçen gün gelişen ve büyüyen yazılım sektöründe gelecek vaad eden yeni mezunlara staj imkanı sunarak teorik olarak almış oldukları eğitimleri güncel yazılım teknolojilerine uygun bir şekilde fiilen uygulamalarına olanak vermek, sektöre nitelikli çalışanlar yetiştirerek katkıda bulunmak.

Vizyonumuz
Yazılım,bilişim ve reklam sektöründe işletmelerin hedef odaklarına uygun,kaliteden taviz vermeden hızlı ve yaratıcı çözümler üreterek şeffaf firma anlayışı ile hizmet verdiğimiz sektörlerde Türkiye’ nin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almak.


DemreSoft Nedir

DemreSoft 2015 Agustos ayında proje çalışmalarına başlamış Demresa'nın yazılım markasıdır. Sürekli güncel teknolojileri takip ederek kendi alt yapısını dinamik olarak geliştirir. Tüm lisans sahiplerine bu güncellemeleri sunar.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde rahat ve kolay bir kullanım sağlar.

E-ticaret, Pazaryeri, İhracat, Blog, Muhasebe,Cafe Restoran uygulamalarına ihtiyaç duyan işletmelerin teknoloji dünyasındaki yardımcısıdır.

Mvc .Net platformunda Mongo Db ve SQL veri tabanları Angular, Jquery ve bir çok javascript kütüphaneleri kullanılarak yazılmıştır.

Yıllık lisanslar ile satılır. Peşin fiyatına yada taksit seçenekleri ile müşterilerine ödeme kolaylığı sağlar.


Teknik Yapı

Yazılım Altyapısı
Geliştirmekte olduğumuz yazılım teknolojileri Demresa'nın geliştirmiş olduğu DemreSoft çekirdeğine bağlı kalarak. Net MVC, SQL, MongoDB, JQuery, Bootstrap, Angular, NodeJs, React, Cordova, Ionic yazılım dilleri kullanılarak geliştirilmektedir. Sizleri en yeni yazılım teknolojileri ile buluşturmak için yazılım ile ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Sunucu Altyapısı
Network Altyapısı
3 adet sunucumuzun teknik özellikleri E5 işlemcili 16 Core HT 32GB RAM donanım özelliklerine aittir. Hizmet verdiğimiz sunucularımız Türkiye çıkışlı olup. Mevcut Bağlantı hızı Aylık Trafik: 5000GB /ay (200mbps paylaşımsızdır).