Onur Bağcı - Balerin, Model, Modern Dans Eğitmeni Tuğçe Doygunel ile İzmir Ayvalık'ta Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

Balerin ve yoga ruhunu bir arada taşıyan çok değerli Tuğçe Doygunel ile yaptığımız profesyonel fotoğraf çekimi ve profesyonel video çekimlerimizden kareleri sizlerle paylaşmaktan çok mutluyum. Tuğçe bu güne kadar çalıştığım en rahat poz veren ve kameraya en yakışan kişilerden birisi. Yaptığımız çekimlerin benim için ayrıca güzel olan tarafı da bale temalı olmasıydı. Bale fotoğraf çekimi ve bale video çekimi gerçekten çok keyifli ve estetik oluyor. Tuğçe Kıbrıs’ta yaşıyor ve fotoğraf çekimimiz için İzmir’e geldi. İki gün boyunca toplam 30 saatlik çekim süresiyle üstün bir performans sağladı. Fotoğraf çekimlerimizin yanında yaptığımız bale video çekimi yine çok keyifliydi. Profesyonel bale videosu çekimi videomuzu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Tuğçe yakın zamanda tekrar çekim yapmak için İzmir’e gelmeyi planlıyor ve üreteceğimiz güzel kareler için ben de heyecanlanıyorum. Tuğçe ile profesyonel fotoğraf çekimi yapmanın diğer bir güzel tarafı da vücudunu çok iyi kullanıyor olması. İstediğimiz kareye göre istediğimiz şekle girebiliyor ve bu da bir profesyonel fotoğrafçı için gerçekten bulunması zor bir konu.

Bu güzel çekim günleri için tekrar teşekkür ederim.

Tuğçe’nin instagram profiline linkten ulaşabilirsiniz;

www.instagram.com/tugcedoygunel