Onur Bağcı - Astrolog, Astroloji Danışmanı ve Eğitmeni Didem Şarman ile Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Profesyonel Video Çekimi

22.09.1986 Karşıyaka İzmir doğumludur. Beş yıllık üniversite eğitimini Ege Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Eski milli sporcudur ve yelken dalında 2003 senesinde Dünya şampiyonasında 3.lük elde etmiş, Avrupa'da birincilik almıştır.

Astroloji Akademisi ileri seviye mezunudur ve mezunlar arasında başarısıyla akademinin ilk eğitmenliğini yapmaya hak kazanarak, Astroloji alanında danışmanlık dışında eğitimler de vermektedir.

2010 yılı itibariyle kuantum düşünce tekniği, rüyalar, reiki, deeksa, esma-ül hüsna, access bars, hipnoz, nlp, yaşam koçluğu, eft ve aile dizimi alanlarında eğitimler almıştır.

Didem Şarman kendi kurduğu "Didem Şarman Astroloji Danışmanlık & Eğitim" şirketi bünyesinde dört yıldır astroloji alanında danışmanlık ve eğitim vermektedir.

Kendisine ait blog, youtube kanalı ve sitede astroloji yazarlığına devam etmekte ve hem güncel ve siyasi olaylar hem de psikolojik astroloji ve günlük, aylık, yıllık gökyüzü hareketleri konusunda yazılar yazmaya ve videolar çekmeye devam etmektedir.

Türkiye'nin her yerinden ulaşılabilir online ve yüzyüze sertifikalı Astroloji Eğitimleri vermeye devam etmektedir.

"Bir düşünce, bir inancı yaratır ve o inanç bir rüyayı gerçek kılar..."


ALDIĞI EĞİTİMLER
Astroloji İleri Seviye - 2012

Kuantum Düşünce Tekniği Uygulayıcılık - 2011

Kuantum Hipnoz - 2011

Rüya Farkındalığı - 2010

Deeksha Uygulayıcılık - 2012

Esma-ül Hüsna - 2011

Reiki - 2010

Yaşam Koçluğu-Livcon - 2010

GEÇMİŞ
Didem Şarman Eğitim ve Danışmanlık

2016 | Posta Gazetesi Astroloji Yazarı

2015 | YeniYüzyıl Gazetesi Astroloji Yazarı

2014 - 2015 | Radikal Gazetesi Astroloji Bölümü Yazarlığı 

2013 - 2014 | Astroloji Akademisi Eğitmenliği


ASTROLOJİ EĞİTİMİ
Astroloji ilk uygarlıklardan bu yana günümüze aktarılmış en etkili ilimdir. Zamanın en ileri gelen matematikçileri, sanatçıları, filozofları, gökbilimcileri ve düşünürleri astrolojiyi her daim kullanmışlar ve hayatlarına yıldızların rehberliği eşliğinde yön vermişlerdir.

16 ve 17. Yüzyıllarda Astroloji Johannes Kepler gibi önemli gökbilimciler tarafından da benimsenmiş ve Avrupa'nın önde gelen üniversitelerinde bilim olarak kabul edilmiştir.

Tıbbın öncüsü olarak kabul edilen Hipokrat, Astrolojiye önem vermiş, dört elementle dört vücut sıvısını birleştirerek, hastalıkların nedenlerini vücutta bu elementlerden birinin fazla veya eksik olmasına dayandırmış ve çalışmalarında bu alana ayrı bir önem vermiştir.

Astroloji kendi içinde bir bilgeliğe sahiptir ve birçok bilim dalından yararlanır. Analitik psikolojinin kurucusu olan C. Gustav Jungarketipler, bilinçaltının çalışma prensipleri ve eşzamanlılık yasası ile Astrolojiyi birleştirmiş ve Astroloji için şunları söylemiştir:

Şunu söylemeliyim ki, astrolojik verilerin, onlar olmasa anlayamayacağım bazı noktalara ışık tuttuğunu gördüm.

Astroloji kesinlikle fal değildir ve belirli istatistiksel değerlendirmeler ve hesaplamalara dayanan bir öngörü-tahmin sistemidir.

Günümüzde siyasetçiler, şirketler, kurumlar, sanatçılar ve işlerini doğru zamanda planlayarak iyi bir kariyer gelişimi planlayıp, maddi gelişimini en üst seviyede ilerletmek isteyen herkes astrolojiyi kullanmaktadır.

ASTROLOJİ EĞİTİMİ SİZE NE KATAR ?
1)Genel kültürünüz artar.

2)İnsanları yargılamamayı ve hataları, olumlu/olumsuz yönleri ile olduğu gibi kabul etmeyi, onlar için en iyi çözüm önelerileri sunabilmeyi öğretir.

3)Kendinizi, davranış ve tavırlarınızı, yaşam yolunuzu, ilişkiler ve iş hayatınızdaki avantaj ve dezavantajlarınızı öğrenmenizi sağlar.

4)Kendinizi bilinçli şekilde geliştirmeye imkan sağlar.

5)Tarih, Coğrafya, Matematik, Sosyoloji, Sanat dalları, Psikoloji ve siyasetle ilgilenmenizi sağlar.

6)Birçok hatalı Astroloji uygulaması ile doğru Astroloji kullanımı arasındaki farkları öğretir.

7)Tevazu ve bilgeliğinizi geliştirir, sakinleştirir

8)Uzun zaman içinde insanlar, evren ve tabiat ile bütünlük algınızı geliştirir.

9)Sevdikleriniz, aileniz, arkadaşlarınız ve kendi haritalarınızı yorumlama becerisi kazanmanızı sağlar.

10)Beyin cimnastiği yapmanızı destekleyerek, unutkanlıkların önüne geçer.

11)Yaşam boyu devam eden öğrenme sürecini destekleyerek, kendinizi geliştirme arzunuzu pekiştirir.

12)Uzun vadede profesyonelleşmenizi ve ileride meslek olarak uygulayabilmenizi sağlar.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN KATILABİLECEĞİNİZ SERTİFİKALI TEMEL VE İLERİ SEVİYE ASTROLOJİ EĞİTİMİ


Eğitim Amacı: Astroloji'nin tüm harita okuma tekniklerini sistemli ve düzenli olarak öğrenmek, uygulamak ve tam donanımlı Astroloji bilgisine sahip kişiler yetiştirmek. Arzu edenler sadece Temel Seviye Eğitimi alabileceği gibi, Temel Seviye bitirme sınavını verenler, İleri Seviye Eğitime devam ederek hem kişiler hem de ülkeler için öngörülerde bulunabilecek ve danışmanlık, eğitim verebilecek kapasiteye sahip, tercihe göre Astroloji eğitmenliği yapabilecek kişiler olarak yetişecektir.Didem Şarman'ın instagram profili için;

https://www.instagram.com/didem_sarman/?hl=tr


Aşağıdaki linkten Didem Şarman ile iletişime geçebilirsiniz.

https://didemsarman.com/iletisim