Onur Bağcı Design & Art

Video Klip Çekimi

Video Klip Çekimi çalışmalarınız için Netflix Onaylı 4K Sony Cine Sınıfı kameralarımız ve en kaliteli teknolojik ekipmanlarımız ile sizlerin hayalindeki klipleri gerçeğe dönüştürmek için hazırız!

Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi

Video klip çekimi işlemi, görsel sanatlar alanındaki en zor bölümlerden birisidir… Özverili, planlı, doğru zamanda ve doğru yerde alınan görüntüler ile hayalinizdeki videoya ulaşabilirsiniz. Böyle bir çekimi  gerçekleştirmek için ne yazık ki sadece teknik bilgi yeterli değildir. Aynı zamanda estetik sanat anlayışını benimsemiş ve yaratıcı bir göze sahip olmak gerekir.  

Her biri alanında uzman ve yenilikçi fikirlerle kendini donatmış kadromuz ile bu video klip çekimi projelerinizin gerçeğe dönüşmesi için sizlerleyiz! 2010 yılında İzmir video klip çekimi hizmeti ile başladığımız bu çalışmalarımızı zamanla ekibimizi genişleterek çok daha büyük ve farklı alanlarda gerçekleştirmeye başladık. 

Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi

Uzun zamandır profesyonel video çekimi, kurgu, color correction, senaryo yazarlığı, müzikal entegrasyon gibi bir çok alanda uzmanlaşmış yönetmen Onur Bağcı ile, sizlere en kaliteli profesyonel video klip çekimi hizmetini sunuyoruz… Video klip çalışmalarımız için isterseniz aklınızdaki düşünceleri bizlere iletip sizlere uygun senaryo yazmamız ile ilerleyebilir, ya da videolarınız için yönetmenlik desteği verebiliriz. Eğer yönetmenseniz ve görüntü yönetmenine ihtiyacınız var ise, yine sizlere en kaliteli görüntüler için yönetmenlik desteği verebiliriz…  

Video klip çekimi için kullandığımız ekipmanlarımızın gövdeleri Sony FX3 Cine modelleridir. Son teknoloji ekipmanlar ile sizlere en kaliteli 4k görüntüleri sunmak bizler için çok önemlidir. Video destek ekipmanlarımız yine sizlere her koşulda en kaliteli hizmeti sunabilmek için en son teknoloji ekipmanlardır. Gimballarımız Dji markadır ve videolarınızı koşarken bile çekebilecek şekilde en gelişmiş modellerdir.   

İzmir video klip çekimi ile ilgili her türlü desteği sağlamak için ajansımızın ana merkezine sizleri bekliyoruz!  

Video klip çekimleri için genellikle büyük prodüksiyon ajansları ile birlikte projeler yürütülür. Bir ajans ile çalışmadan önce ne derece başarı elde edeceğiniz ajansın ne kadar profesyonel bir ekibe sahip olduğuyla doğru orantılıdır. Ajans seçimi yaparken işinizi kolaylaştıracak ve dikkat edilmesi gereken bazı püf noktalarını sıralamak gerekirse;  

  • Her şeyden önce mutlaka çalışacağınız ajansın web sitesinde ne tür projeler var, daha önce kimlerle çalışmış, portfolyosunda neler var incelemeniz sizin için yararlı bir araştırma olacaktır. Video klip çekiminiz için ajans bir stüdyoya ortamına sahip mi, eğer sahipse olanakları nelerdir bu sorulara yanıt aramak ta yerinde olacaktır. 
  • Bir diğer önemli unsur da elbette ajans bünyesinde çekim için hangi marka ekipmanlar var ve bu ekipmanların ne derecede yüksek teknolojiye sahip olduğudur. 
  • Hemen hemen her video çekimi için bir casta ihtiyaç duyulur. Çalışacağınız ajans sizlere cast hizmeti de sunabilmekte midir, kaynakları nelerdir? 
  • Birlikte proje yapacağınız ajans sizlere kurgu ve senarist hizmeti de sunmalıdır. Bu senaryolar ve kurgular ne derecede profesyonel ve özgün bunlar kontrol edilmelidir. 

Onur Bağcı Design & Art video prodüksiyon ajansı içerisinde bu saydığımız maddeleri ve daha fazlasını en profesyonel haliyle bulabilirsiniz. Sizlere sunacağımız yaratıcı proje fikirlerimiz ile akılda kalıcı ve etkileyici video kliplerine sahip olabilirsiniz! 

Dış ya da iç mekan video klip çekimi için ayrıca ışık ve ses desteği de sağlamaktayız. Ses kayıt cihazlarımız ve profesyonel tonmaister desteği ile sizlere videolarınızda kullanacağınız en kaliteli sesleri sağlıyoruz. Özel led ışık panellerimiz ile en karanlık mekanlarda bile sizlere güneş kadar parlak ve ısısı ayarlanabilir düzenek ile çekim yapıyoruz. Eğer video klip çekimi için seçiminiz dış mekan ise, yine led panellerimiz ile gerekli ışık ayarlamalarını yaparak sizlere en kaliteli videoları sunuyoruz…   

Özellikle kısa film video çekimi için ihtiyacınız olan tüm koşulları sağlamak için ekibimiz ile yanınızdayız! Video klip çekimi işlemlerinden sonra profesyonel kurgu ve color correction desteği ile isterseniz videolarınızın düzenlenmesi için de sizlere destek veriyoruz.   

Video klip çekimi ile ilgili her konuda, alanlarında uzman ve deneyimli ekibimiz, son teknoloji ekipmanlarımız ile destek veriyoruz! Bize hayalinizdeki videoyu anlatın, sizler için gerçeğe dönüştürelim!  

Daha fazla bilgi ve her türlü sorunuz için bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat izmir video klip çekimi
Hakkındaki Videoyu Oynat maxresdefault