Stüdyo

Stüdyo fotoğraf ve video çekimi pek çok alanda ihtiyaç duyulan çekimlerdendir. Bu sebepten stüdyo fotoğraf ve video çekimi için fotoğrafçı seçimi yapmak bir hayli zorlaşmaya başladı. Stüdyo fotoğraf ve video çekimi için böyle bir seçim yapmadan önce dikkat etmek gereken unsurlar vardır. 

Stüdyo çekimleriniz için bizim size sunacağımız unsurlar; Öncelikle çekimlerde kullanacağımız ekipmanlarımız en son teknoloji ürünü olan yüksek çözünürlükte görüntüler elde edebileceğimiz kameralardır. Çekim planını hazırlarken aynı zamanda çekim için senaryo ve kurgu kısmını da ekip arkadaşlarımız ile birlikte oluşturabiliriz. Böylece bir kurgusu olan stüdyo çekiminiz çok daha başarılı olacaktır. 

Bu çekim ile hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı en net ve yalın haliyle ulaştırma imkanına da sahip olmuş olursunuz. Stüdyo çekimlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz önceki stüdyo fotoğraf ve video çekimi çalışmalarımıza da bir göz atmanızı tavsiye ederiz. 

Stüdyo fotoğraf ve video çekimlerinin çok fazla alanı kapsadığından bahsetmiştik. Bunların arasında sıklıkla profesyonel kişiye özel stüdyo fotoğraf ve video çekimi gibi çekimler de yer alabiliyor. Yüksek teknolojideki ekipman ve uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde size sunacağımız stüdyo çekimi de çok geniş bir yelpazeye sahip olacaktır. Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir; 

Bahsettiğimiz hizmet başlıkları sizlerin isteği doğrultusunda farklı alanlar için genişletilebilmektedir de. Yaratıcı bakış açımız ve edindiğimiz teknik bilgiler sayesinde sizlere en kusursuzunu ve profesyonel olanını sunmak için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz! 

Stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz fotoğraf çekimlerine dilerseniz dekupe de uygulayabiliyoruz. Böylece daha temiz, istenilen renk tonunda bir arka plan da elde etmiş oluyoruz. Özel konsept fotoğraf çekimi çalışmalarınız için ise çeşitli manipülasyon teknikleri kullanarak hayalinizdeki gibi bir fotoğrafa sahip olmanız için yardımcı oluyoruz. 

Bize gelen stüdyo çekimleri genellikle mesleki alanları desteklemek adına oluyor. Bunlar genellikle cast ajansların talepleri doğrultusunda olan headshot stüdyo fotoğraf ve video çekimi gibi ya da model stüdyo fotoğraf çekimi tarzında olabiliyor. Türkiye'nin her yerinden müşterilerimize hizmet vermekle beraber sizlere İzmir stüdyo fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz.  

Stüdyo fotoğraf ve video çekimi hizmetinden yararlanırken, son teknoloji ekipmanlarımız ile donattığımız stüdyomuzda hayalinizdeki fotoğraf ve videoları bize anlatmanız, onları gerçeğe dönüştürmemiz için yeterli olacaktır!  Zira etkili bir stüdyo çekimi için yalnızca teknik bilginin yeterli olmadığının farkındayız. 

Teknik bilginin yanında yaratıcı ve estetik bir bakış açısı geliştirmeyi başarmış, çözüm odaklı ve orijinal fikirler üretebilen bir ekibe sahibiz. Bu sayede hayal ettiğiniz gibi hatta daha da fazlasını sizlere sunabilme imkanına sahip oluyoruz.  

Profesyonel olarak stüdyo fotoğraf ve video çekimi hizmetimizden yararlanmak için bizlere iletişim kısmından ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları da yine bizlere iletebilirsiniz! 

X
PORTFOLYO