Spor Yoga Fotoğraf ve Video Çekimi

Dans ve pilates eğitmenliği çalışmalarını sürdüren modelimiz ile iki farklı günde çekimlerimizi gerçekleştirdik. İlk çekimimiz pilates eğitmenimizin kurucusu ve sahibi olduğu, İzmirde bulunan pilates okulunun tanıtım filmi çekimleri oldu. Bu pilates okulunda, pilates, dans ve yoga gibi alanlarda özel sınıflar da bulunmakta.

Ayrıca bu sınıflar çeşitli yaş gruplarını da içermektedir. Sırf yetişkinler için olmamakla beraber derslere çocuklarınızla beraber katılma imkanına da sahipsiniz!

Aşağıda paylaşmış olduğumuz linkten bu okulun görüntülerini izleyebilirsiniz.

Değerli pilates eğitmenimizle ikinci kez bir araya geldiğimizde aklımızda daha farklı bir çekim fikri vardı. Bu seferki çekimimiz için tercihimiz sahil konseptinden yana oldu.

Bahar ayının canlılığını ve enerjisini taşıyan bu çekimin her anı bizim için kıymetliydi. Pilates eğitmenimiz çeşitli yoga ve pilates pozları sergileyerek güzel kareler yakalamamızı sağladı.

Çalışmalarını büyük bir profesyonellik içinde yürüten kıymetli arkadaşımızın yaptığı işi önemseyen tavrı elbette fotoğraflara da en güzel haliyle yansıdı.

Bizler daima fotoğraf ve video çekimi çalışmalarımıza gösterdiğimiz hassasiyet ile bizden çekim talep eden kıymetli insanların başarılarına katkı sağlamaya çalışırız. 

Bir iş ne kadar yanlışsız ve başarılı gibi gözükse de sunum kısmı profesyonel olarak yapılmamışsa maalesef erişmek istenilen kitleye ulaşmak zorlaşır.

Bu durumun farkında olarak siz değerli dostlarımıza daima en iyisini ve profesyonelini sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gerçekleştirmiş olduğumuz bu çekim de gösterdiğimiz tutumun güzel örneklerinden biridir...

X
PORTFOLYO