Mine Yılmazbilek

Benim için yeri çok ayrı olan ve birlikte onlarca kez bir araya gelip birbirinden yaratıcı projeler ürettiğimiz özel insan Mine Yılmazbilek...

Başarılı bir pilates eğitmeni ve master trainer olmasının yanında Mine tanıdığım en yaratıcı ve çalışkan insanlardan biri. Her birlikte çalışmamızda sonucunun kesinlikle mükemmel olacağından hep yüzde yüz emin oluyorum.

Değerli dostum Mine şu sıralar kurucusu olduğu Hip Up dans projesi kapsamında çeşitli üniversitelerin düzenlemiş olduğu festivallere katılarak, workshop çalışmaları yürütmektedir. Her daim bir şeyler üretmeye çalışan Mine ile yılın belirli tarihlerinde bir araya gelerek MACfit adına çeşitli dans, kardiyo, yoga gibi derslerin eğitim videosu çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Bu videolardaki tüm derslerin kareografileri Mine'ye ait olmakla beraber uygulamalı olarak kendisi de bu videolarda yer almaktadır.

Sevgili dostum ile bugüne dek bir çok çalışmamız oldu. Bunların bir kısmını burada sizlerle de paylaşıyoruz. Aşağıda paylaşmış olduğumuz linkten kısa dans videomuzu izleyebilirsiniz!

X
PORTFOLYO