Spor ve Yoga

Spor ve yoga fotoğraf çekimi bu alanlar hakkında bilgi sahibi olan ve çekimleri profesyonel olarak gerçekleştiren bir fotoğrafçı tarafından yapılmalıdır. Bu tarz çekimlerde fotoğrafçının bir miktar da olsa anatomi bilgisine sahip olması ve bu doğrultuda poz seçimi yapması gerekir. 

Kendim uzun yıllar spor ile yakından ilgilendiğim için spor fotoğraf ve video çekimi ya da yoga fotoğraf ve video çekimi hizmetini olması gereken haliyle sizlere sunabiliyorum. Profesyonel yoga video çekimi kariyeriniz için mutlaka elinizde bulundurmanız gereken görüntülerdir, aynı şekilde spor fotoğraf ve video çekimi de sizin başarınızı ikiye katlayan en önemli unsurdur. 

Nike, Dansfabrika, Macfit, gibi dans, yoga ve spor üzerine pek çok kurum ile de çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik. Bu referansların ışığında edindiğim tecrübe ve bilgiler ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunmaktayım. 

Spor ve yoga video çekimi hizmeti kariyerinizde ilerlerken yaptığınız işi sunmanın en etkileyici yoludur. Yaptığınız yoga ya da spor ile ilgili bir fotoğraf ve video çekimi gerçekleştirmek ve bunu hedef kitlenizdeki insanlara sunmak size karşı olan bakış açılarını oldukça fazla etkileyecektir.  

Spor dalları ve yoga çeşitleri ile ilgili gerekli bilgilere sahip olduğumuz için, çekiminizde kullanacağımız ekipman seçimi ve sizi yönlendireceğimiz poz şekilleri de bu doğrultuda olacaktır. Aksi halde yapılan çekim amacına uygun olmaktan çıkacaktır.  

Yoga fotoğraf çekimi için ya da spor fotoğraf ve video çekimi için mutlaka iyi bir fotoğrafçıdan destek alınmalıdır. Uzun yıllardır İzmir spor fotoğrafçısı ve İzmir yoga fotoğrafçısı kimliğimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. İzmir spor ve yoga fotoğraf çekimi aramalarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Spor ya da yoga yaptığınız esnada gerçekleştireceğiniz hareketleri öncesinden tahmin edebildiğim için anı yakalamak çok daha kolaylaşır!  Bir fotoğrafçının çalıştığı alanla ilgili bilgiler edinmiş olması çok önemlidir. Bu sayede sizlere tam olarak istediğiniz şekilde fotoğraf ve videolar sunma imkanı elde etmiş oluruz. 

Sizlerle birlikte bir çekim planı hazırlarken sadece çekim gününe yönelik bir planlama yapmayız. Bu çekim ile neyi amaçladığınızı, kendiniz için nasıl bir hedef belirlediğinizi ve sonrasında nasıl bir işleyiş gerçekleştiği gibi konuları da konuşuruz. Böylelikle elde ettiğimiz fotoğraf ve videoları en etkin haliyle kullanma şansını elde etmiş oluruz. 

Sizler için spor yoga konulu fotoğraf ve video çekimi hizmetimizin yanında, sizin istek ve talebiniz doğrultusunda yaşam koçluğu hizmetimiz ile sizlere bir kariyer planı da oluşturma imkanını elimizde bulundurmaktayız. 

Zira yoga ve spor alanında ilerleme kaydedebilmek için farklı çevrelerde bulunmak gerekmektedir. Size sunduğumuz profesyonel fotoğraf ve video çekimleri ile bulunmanızın faydalı olacağı çevrelerce tanıtımınızı da hazırlamaktayız.  

Onur Bağcı Design & Art ekibi olarak 2011 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ve bilgiler doğrultusunda sizin için her zaman en doğru ve profesyonel olan hizmeti vermeyi kendimize bir ilke olarak belirledik. Bu sayede geçmişten bugüne pek çok yogi ve sporcunun başarısına ortak olmanın sevincini birlikte yaşadık!  

X
PORTFOLYO