Sosyal Medya ve Kişiye Özel Fotoğraf Çekimi

Günümüzde insanların en çok vakit geçirdiği yerler hiç şüphesiz ki sanal ortamlar olmaktadır. Bu durum da kişilerin, gerçek hayatta olduğu kadar sosyal medyada da estetik ve özenli görünmek istemesine sebep olmuştur.

Yeri geldiğinde hayatımızı kazandığımız işimizi bile sosyal medya üzerinde yürütürken, buradaki imajımız da epey önem kazanmaktadır. Sosyal medya hesabınız adeta sizin kimliğiniz durumundadır. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak bu durumun ve ihtiyacın farkındayız. Kişiye özel fotoğraf ve video çekimi çalışmalarımızı sizlerin tarzına ve kullanım amacına uygun olarak profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bunun yanında, bizden fotoğraf çekimi satın alan müşterilerimize eğer dilerlerse makyöz ve kuaför desteği de sunmaktayız. Hatta ihtiyaç duyulduğu takdirde stil danışmanlığı hizmeti de sunmaktayız. Stil danışmanımız sizinle birlikte bütçenize uygun mağazaları ziyaret ederek alışverişinizi gerçekleştirmektedir.

Bu sayede çekimde istediğiniz kusursuz görünümü de elde etmiş olmaktayız. Çekim sonrasında sizler için ayrıca bir paylaşım planı da oluşturabiliyoruz. Sosyal medya hesaplarınız için gerekli analizleri yaparak bu bilgiler ışığında bir planlama hazırlamaktayız.

Çekimler için stüdyo ya da dış ortamı tercih edebiliyoruz. Elbette dış çekim yaptığımız zaman çok daha fazla sayıda farklı mekanda çekim yapma şansımız olmakta. Çekimler için tarihi mekanlar, doğal ortamlar, şehir içi mekanları gibi yerleri tercih edebiliyoruz.

Daha önceden konuştuğumuz ortalama fotoğraf sayısına uygun olarak bütün bir günümüzü size özel olarak ayırıyoruz. Bol eğlenceli bir gün geçirirken aynı zamanda harika fotoğraflara sahip oluyorsunuz!

Her şey bir yana her yaşımızı hayatta yalnızca bir kez yaşayabiliyoruz, bir günün başka bir tekrarı olmuyor. Durum böyleyken de anı biriktirmenin en unutulmaz yolu da fotoğraflar oluyor. Geriye dönüp baktığınızda o yaşınızı güzel hatırlamanız için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz!
 

X
PORTFOLYO