Model Fotoğraf ve Video Çekimi

Go-go dansçısı modelimiz ile İzmir içinde ormanlık, sahil alanlarında fotoğraf ve dans videosu çekimleri gerçekleştirdik.

Yetenekli dansçımız, modern dans ve go-go dansı üzerinde uzmanlaşmış durumda ve özel dersler de vermektedir. 

Değerli dansçımız sosyal medya hesapları üzerinden çok daha fazla dans tutkununa ulaşabilmek için bizden böyle bir çekim talep etti.

Kendisiyle dış çekim çalışmalarımızın yanında profesyonel stüdyo fotoğraf çekimi çalışmalarımız da mevcut. Aşırı mütevazi ve uyumlu bir yapıya sahip modelimiz ile gerçekten tam hayalimizde canlandırdığımız gibi bir çekim gerçekleştirdik.

Poz konusunda da dansçı olmasının avantajlarından faydalandık. Bizim poz fikirlerimiz ve bakış açımızla birlikte onun estetik algısı da birleşince ortaya inanılmaz fotoğraf ve videolar çıktı. Dansçı kimliğinin yanında nü modellikle de ilgilendiği için fotoğraf çalışmalarımızı ağırlıklı olarak nü pozlar üzerinden sürdürdük.

Bu pozları alabilmek için özellikle insanların pek uğramadığı mekanları tercih ettik. Böylece modelimizin daha relaks bir şekilde poz verebilmesini de sağlamış olduk.

Dans konusundaki ustalığı modellik konusunda da gösterdiği için yüzlerce kare poz çektik! Akşam olup hava karardığında bütün bir günün nasıl geçtiğini fark edememiştik bile.

Umuyoruz ki yakın zamanda yeni projeler için tekrar bir araya gelerek çok daha fazla fotoğraf ve video konseptini sizlere sunabiliriz! Biz şimdiden yeni çalışmalarımız için sabırsızlanmaya başladık bile...

Aşağıdaki linkten de  kısa dans videomuzu izleyebilirsiniz!

 

X
PORTFOLYO