Model Fotoğraf ve Video Çekimi

Güzel ve bir o kadar da nazik modelimiz ile profesyonel fotoğraf ve video çekimi çalışmalarımız için açık hava müzesi ve terk edilmiş bir fabrikayı tercih ettik.

Başarılı modelimiz ile birbirinden güzel ve estetik fotoğraflar çekerken bir o kadar da keyifle vakit geçirdik. Modellikteki başarısı kadar iyi bir espri yeteneğine de sahip olması sayesinde çekimimiz bol kahkahalı oldu!

Bu bizim kendisiyle ilk çekimimiz olmasına rağmen oldukça uyumlu ve profesyonel bir biçimde davrandı. Bu tutumu aldığımız fotoğraf ve videolara da çok güzel bir biçimde yansıdı.

Modelimiz fotoğrafların yanında bir de video çekimi istiyordu fakat aklında herhangi bir fikir yoktu. Biz de bu talebi doğrultusunda hemen bir senaryo üreterek aşağıdaki gibi kısa bir video kurguladık.

Eğer sizin de video çekimleri ya da fotoğraf çekimleriniz için yaratıcı çalışmalarınız olsun istiyor fakat aklınıza bir fikir gelmiyorsa hiç dert etmenize gerek yok! Sürekli kendini yenileyen yapımız sayesinde aklımızda daima sizin için yaratıcı bir fikir oluyor...

Bu çekim gününe geri dönecek olursak, her zaman olduğu gibi sabahın ilk ışıklarıyla çekim için yola çıktık ve modelimiz akşamın son ışıklarına kadar poz vermeyi sürdürdü.

Çekimlerimizi bu kadar uzun bir süre içinde tamamlıyor olmamızın sebebi her şeyden önce mükemmelliyetçi yapımızla ilgilidir. Bir pozu en ince ayrıntısına kadar kurgular ve her şeyden emin olduktan sonra aynı pozun bir kaç farklı varyasyonunu da alırız. 

Böylece en iyisini ve profesyonelini seçmek çok daha kolaylaşır! Bir sonraki projemizde görüşmek üzere...

 

X
PORTFOLYO