Model Fotoğraf ve Video Çekimi

Yaptığımız çekimlerin azımsanamayacak kadar büyük bir kısmını nü model fotoğraf ve video çekimleri oluşturmaktadır. Modellerin nü çekimleri için özellikle bizleri tercih etmesinin bir sebebi var.

Çekimlerimizi profesyonel olarak gerçekleştirirken aynı zamanda karşımızdaki modele güven aşılayarak poz verirken çok daha rahat etmesini sağlıyoruz. 

Zira artık nü modellik de bir meslek grubu içerisinde yer alıyor ve biz kariyerini bu yönde ilerletmek isteyen modellerimize kariyer planı desteği de veriyoruz. Bu çekimi gerçekleştirdiğimiz değerli nü modelimiz de uzun zamandır nü model olarak çeşitli sanat okullarında ve modellik projelerinde yer almakta. 

Nü modellik konusundaki başarısını büyük ölçüde tamamen deneyim sahibi olmasına ve bu işi severek yapıyor olamasına borçlu olduğunu söylüyor.

Birlikte stüdyo ve dış çekim olmak üzere çok sayıda nü ya da yarı nü çalışmalarımız var. İnsanlar arasında, nü pozların yalnızca stüdyoda verilmesi gerektiğiyle ilgili yanlış bilinen  bir algı var. 

Aslında durumun bununla hiçbir alakası yoktur. Bizler özellikle nü çekimlerimizi insanların ayak basmadığı doğal mekanlarda gerçekleştirmeyi tercih ediyoruz. Zira nü hali insanın en doğal halidir ve bu pozları doğal bir ortam da almak ta alınabilecek en doğru karardır!

Sevgili nü modelimiz ile de nü pozları için insan olmayan koylar ve terk edilmiş bir köyü tercih ettik. Ve bu çekimin neticesinde de ortaya sanatsal çalışmalar çıkmış oldu.

Aşağıda paylaşmış olduğumuz videoda çekim günümüzden backstage görüntülerini bulabilirsiniz!

X
Portfolyo