Model

Model fotoğraf ve video çekimi hizmetini 2011 yılından bu yana, profesyonelliği yaratıcı bakış açımızla birleştirerek sizlere sunmaktayız. Eğer model fotoğraf ve video çekimi ihtiyacınız varsa, mutlaka bunun için ayrıntılı bir fotoğrafçı araştırması yapmalısınız. Zira müşterilerimizin büyük bir kısmı model fotoğraf ve video çekimi hizmetini kendi kariyerinde ilerlemek için talep etmektedir. Bu sebeple sunulacak fotoğraf ve videoların yüksek kalitede ve amaca uygun bir şekilde hazırlanması gerekir.  

İzmir model fotoğraf ve video çekimi hizmetimize açıklık getirmek gerekirse, yalnızca meslek olarak modellik yapan müşterilerimizi kapsamıyor elbette. Kişisel olarak yalnızca kendi sosyal medya hesapları için, hiçbir maddi amacı olmayan, ya da arşiv ve anı olarak şu anki halini saklamak, ölümsüzleştirmek isteyen müşterilerimizi de kapsamaktadır.  

Model fotoğraf ve video çekimleri aslında pek çok çekim tarzını da bünyesinde barındırabilmektedir. Kişiye özel dış çekim bu tarz çekimlerin farklı bir örneği olarak ele alınabilir. Ya da genellikle cast ajans model çekimi kısmına gelen başvurular arasında bulunan iç çamaşırı modelliği için de çekim talepleri olmaktadır. 

Model fotoğraf, video çekimi hizmeti sunarken sizlere fotoğraf çekimini destekler nitelikte farklı hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetlerimiz şunlardır; 

Sıraladığımız bu hizmetlerimiz ihtiyaç halinde genişletilebilmektedir. Uzman kadromuz sayesinde en yüksek kalitedeki çekimlerinizi gerçekleştirmekteyiz.  

Fotoğraf ve video çekimi için sizlerle gerekli görüşmeleri sağlayıp, çekim planını hazırladıktan sonra geriye bu planı uygulamak kalır. Eğer fotoğraf ve video çekiminiz için yeni kıyafet ve aksesuarlar almak isterseniz stil danışmanlığı hizmeti ile de size destek olabilmekteyiz. 

Sizinle birlikte gerekli mağazaları ziyaret edip size en uygun tarzdaki kıyafet ve aksesuarları seçeriz. Alışveriş kısmını tamamladıktan sonra kuaför ve makyöz ekip arkadaşlarımızla iletişime geçerek çekim günü bize eşlik etmelerini sağlarız. Çekimin yapılacağı gün saç ve makyaj kısmını hallettikten sonra fotoğraf ve video çekimine hazır hale gelirsiniz!  

Fotoğraf, video çekimleriniz için sizlere sunacağımız iki opsiyon vardır. Bunlardan biri stüdyo fotoğraf ve video çekimi diğeri de dış çekimdir. Biz genellikle her ikisini de kullanmayı tercih ediyoruz. Giyeceğiniz kıyafetleri belirlerken de çekimin yapılacağı mekanı ve nasıl bir tarza sahip olduğunuzu mutlaka göz önünde bulunduruyoruz. Sizi yönlendireceğimiz poz şekillerinin bile mutlaka sizin tarzını yansıttığından emin oluyoruz. 

Böylelikle kusursuz ve tamamen amacına uygun bir çekimi profesyonellikle ve en yüksek kalitede gerçekleştirmiş oluyoruz! 

Modellik üzerinden kariyerinizi ilerletmek gibi bir amacınız var ise, cast ajans kısmından modellik formu doldurarak ajansımıza başvurabilirsiniz. Bu başvurunuzu en kısa sürede incelemekte ve sizin için bir görüşme ayarlamaktayız. Bu görüşme neticesinde nasıl bir yolda ilerlemenizle ilgili bir kariyer planı çizeriz ve modellik, poz verme konusunda size özel bir workshop düzenledikten sonra profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimlerinizi gerçekleştiririz. 

Modellik ve daha fazlasıyla ilgili merak ettikleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçin! 

X
PORTFOLYO