Kurumsal

Kurumsal fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz ile 2010 yılından bu yana kurumsal çözümlerinizde yanınızdayız. Çalıştığınız alan her ne olursa olsun mutlaka güçlü rakipleriniz olacaktır. Ürünleriniz en kaliteli malzemeden üretilmiş olsa dahi dikkat çekici bir tanıtıma sahip değilseniz, hedef kitlenizdeki insanlar bu ürüne yeterli ilgiyi göstermeyecektir.  

Kurumsal fotoğraf ve video çekimi hizmetimizden en fazla yararlanılan alan kurumsal tanıtım filmi alanıdır. İzmir kurumsal fotoğraf ve video çekimi aramalarınızda ya da farklı illerden olan aramalarınızda sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.  

Kurumsal video prodüksiyon ve fotoğraf çekimleri kendinizi ve işinizi anlatmanın en kolay ve ilgi çekici yollarındandır. Zira sosyal medyada ve fuar alanlarında insanların ilgisini çekmek çok zor bir iştir. 

İnsanları cezbetmek ve markanıza yönelmelerini sağlamak için uzman ekibimiz ile birlikte çeşitli proje fikirleri üreterek sizin için en doğru tanıtım çalışmasını sağlıyoruz. Kurumsal video ve fotoğraf çekimleri yaptığınız işi, vermek istediğiniz mesajları, çalışma sisteminizi, işçilerinizin ve çalışanlarınızın iş konusundaki profesyonel yaklaşımlarını kaliteli çekimlerle algısı yüksek kurgulamalar yaparak sizlere sunuyoruz.   

Tanıtım videolarınız için ajans bünyemizde ihtiyaç duyulacak tüm imkanları barındırıyoruz. Markanızın tarzına ve yapısına uygun lisanslı müzikleri satın alabilir ya da ekstra bir hizmet olarak sizlere aranjör seçeneği de sunabiliriz. Aranjör ve besteci ekip arkadaşlarımız sayesinde tamamen sizin markanıza ait orijinal bir müzik elde etmiş oluruz. Bu müzikleri senaryosunu yazıp kurguladığımız tanıtım filminizle senkronize bir şekilde kullanıyoruz. 

Bu tarz videolarda görüntü kadar kullanılan müziğin dili de çok etkilidir. İyi bir müzik ve doğru kurgulanmış kaliteli görüntülerle rakiplerinizin önüne geçeceğinizin garantisini veriyoruz. Müzikle desteklediğimiz tanıtım filminize dilerseniz sesli anlatım ile seslendirmen hizmetini de dahil edebiliyoruz. 

Farklı dillerde de seslendirme seçeneğini elimizde bulundurduğumuzdan başka ülkelerdeki potansiyel müşterilerinize de ürün ve markanızı tanıtma imkanını sizlere sunuyoruz. Bu seslendirmelerin yanı sıra ayrıca alt yazı bantları ile de çeviri hizmeti sunabiliyoruz. Böylece gerekli vurguları da yapabiliyoruz.  

Kurumsal fotoğraf, video çekimi ile ilgili bugüne kadar pek çok projeye ortaklık ettik, birçoğunun proje fikri de tamamen bize aitti. Sizin bize sadece markanız için bir tanıtım çekimi talebiyle gelmeniz yeterli, bırakın diğer ayrıntıları biz kurgulayalım! Sizlere senaryo yazılmasından videoda kullanılacak müziğin aranjesine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız.  

Bizlerden kurumsal tanıtım ihtiyaçlarınıza yönelik en kaliteli hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz! 

X
PORTFOLYO