Drone

Drone fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz ile 2011 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize lisanslı drone pilotlarımız ile gerçekleştirdiğimiz çekimlerden 4K kalitesindeki görüntüleri sunuyoruz.  

Havadan drone çekimleri sıklıkla kurumsal yönde talep edilse de aslında pek çok farklı yerde de kullanılabilmektedir. Örneğin size sunacağımız drone fotoğraf ve video çekimi hizmetlerimizin içinde kişiye özel anı çekimleri de yer almakta düğün çekimleri de. Size ulaştıracağımız hizmetin asla bir sınırı yok. Siz yeter ki isteyin, isteğinize en kaliteli şekilde cevap vereceğimizin garantisini veriyoruz! 

İzmir drone fotoğraf ve video çekimi hizmetimizle sizlere en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Her biri alanında uzman ve yaratıcı fikirler üretebilen ekibimiz sayesinde sizlere çözüm odaklı nokta atışı projeler sunabilmekteyiz. Drone fotoğraf ve video çekimi hizmeti kapsamında gerçekleştirdiğimiz çekimlerden bazıları şu şekildedir; 

Bahsettiğimiz bu hizmet başlıklarını gerekli durumlarda genişletme seçeneğini de sahibiz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına her geçen gün bilgilerimizi tazeleyerek, kurumsal çözümler üretmek adına rakiplerinizin önüne geçebilmeniz için yeni proje fikirleri oluşturmaktayız. 

Sahip olduğumuz profesyonel prodüksiyon kadromuz sayesinde havadan drone çekimi konusunda markanız rakiplerinin bir adım daha önüne geçerek farklılaşır. 

Sadece teknik yetkinliğe sahip olmak bu çekimlerde başarıya ulaşmak için maalesef yeterli olmamaktadır. Teknik bilginin yanında bir miktar yaratıcılığa da ihtiyaç duyulmaktadır. Bu noktada sizlere sunacağımız senaristlik ve kurgu hizmetimiz sayesinde havadan drone fotoğraf ve video çekimi projeniz çok daha büyük bir etkiye sahip olacaktır. 

Eğer işinizi profesyonel yollarla yansıtmak ve rakiplerinizden ayrışmak istiyorsanız mutlaka özenle tasarlanmış bir drone çekimi planlamalısınız. 

Prodüksiyon ajansımızda bulunan, alanında uzman lisanslı drone pilotlarımız ile gün ışığı kullanımı, hava şartları ve geçişleri profesyonel bir şekilde ayarlayarak markanıza yaratıcı ve özelleştirici 4k içerikler oluşturuyoruz. 

Kurumsal kimliğimizin yanında özel konsept çekimleriniz için de havadan drone çekimlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Örneğin düğün gününüzde bütün gün size eşlik ederek drone fotoğraf ve video görüntülerinizi kaydedebiliriz. Böylece bu güzel günü bir de gökyüzünden görme imkanını sizlere sunmuş oluruz. 

Drone çekimleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

X
PORTFOLYO