Web Tasarım ve Yazılım

Web tasarım ve yazılım, firmaların, şahısların ya da markaların internet tarayıcıları üzerinde bulunabilmeleri için özel olarak tasarlanmış olan sayfalardan meydana gelir ve bu işin uzmanları olan web tasarım ve yazılım uzmanı tarafından oluşturulurlar. Bu işi yapan kişilere bir diğer deyişle web tasarımcısı ya da web master da diyebiliriz. 

İzmir web tasarım ve yazılım üzerine olan aramalarınıza 2011 yılından bu yana cevap vermekteyiz. Ajans bünyemizde birlikte çalışmalar yürüttüğümüz web tasarım ve yazılım uzmanlarımız ile birlikte gerekli piyasa ve internet araştırmalarını yaparak en kaliteli web tasarımlarını sizlere sunmaktayız. 

Günümüz iş dünyasındaki rekabet artık internet üzerine taşınmış durumda ve her kişi ya da kurumunun bu rekabete katılabilmek için bir web sitesi sahibi olması gerekmektedir. Fakat web tasarımı çalışmalarınız için mutlaka işinin ehli bir profesyonel web tasarımcısı ile çalışmanız gerekmektedir. 

Profesyonel Web Site Tasarımı 

Profesyonel web site tasarımı çalışmalarından söz edebilmemiz için tasarlanan web sitesinin sahip olması gereken birtakım unsurlar vardır. Daha doğrusu bu unsurların eksiksiz ve en kusursuz haliyle kullanılmış olması gerekmektedir. 

Web tasarımı unsurları nelerdir bir göz atalım; 

 

 

Web tasarımı için gerekli olan ve önem verdiğimiz unsurlar bu şekildedir. Bu unsurların yanı sıra web sitenizi beslemek için ajans bünyemizde sizlere profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti de sunmaktayız. Kaliteli görsel içeriklerle de web sitenizi besleyerek gerekli tanıtım çalışmalarını yürütüyoruz. Web sitenizin arama motorlarında en üst sıralarda çıkacağının garantisini de sizlere veriyoruz! 

Web tasarım ve yazılım hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Referans çalışmalarımızdan örnekleri aşağıda bulabilirsiniz.

Arman - Afrashi

Atlantis - As

Biskovi - Lokum

Casus Grill

Dahi Çocuk

Fırat Demirtaşoğlu

Gastrorganik

Goldenia

Minimiko

Murat Tutar

Omega3Royal

Özge Aktaş Özçıkrıkçı

Rinoplasti

Storice

Tuğba Kayasu Avşar

X
PORTFOLYO