Su Altı Fotoğraf ve Video Çekimi

İzmir su altı fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz ile her türlü su altı çekimi ihtiyacınıza yönelik projeleri sizlere sunmaktayız. Su altı fotoğraf ve video çekimi, özellikle firma ve markaların daha dikkat çekici içerikler oluşturmak adına başvurdukları bir hizmettir. 

2011 yılından bu yana Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak, her geçen gün kadromuzu genişletmekte ve deneyimli dalış uzmanı ekip arkadaşlarımız ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Su altı fotoğraf ve video çekimi fotoğrafçılık ile ilgili teknik bilgilerin yanı sıra dalış konusunda da uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu sebepten ajansımızdaki tüm dalış ekibi bu konuda eğitimlerini tamamlayarak deneyim kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca su altındaki video prodüksiyon çalışmalarınız için su altı görüntü yönetmeni desteği de sağlamaktayız. Su altı fotoğraf ve video çekimi hizmetimiz kapsamında çalışma alanlarımız şu şekildedir; 

 

 

Su altı fotoğraf ve video çekimi çalışmalarımız için ana hizmet alanlarımız bu şekilde olmakla beraber genişletilebilmektedir. 

Özel çekimlerin dışında özellikle kurumsal firmaların internet üzerindeki ve çeşitli medya araçlarındaki tanıtımlarının profesyonel bir şekilde planlanırken aynı zamanda dikkat çekici bir hale bürünmesi için de su altı çekim projelerimizi sizlere sunuyoruz. 

Bugüne kadar özel çekimler ve firma tanıtım çekimleri olmak üzere pek çok projeye imza attık. Teknik bilgilerimizi, deneyimimizi ve yaratıcı bakış açımızı birleştirdiğimiz çalışmalarımız ile sizlerin de başarıya ulaşmasına katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyarız! Su altı fotoğraf ve video çekimi için bizlere ulaştığınızda çekim planlamamız şu şekilde ilerler; 

Öncelikle ne amaçla böyle bir çekim talebinde bulunduğunuzu öğreniriz. Bu çekim eğer kişisel bir çekimse planlaması daha kısa sürmektedir. Çekim yeri, çekimde kullanılacak aksesuarlar, çekim tarihi vs. ayarlandıktan sonra kuaför ve makyöz desteği de gerekiyorsa bu ayarlamalar yapılır ve çekim günü uygulamaya koyuluruz. 

Eğer kurumsal bir tanıtım filmi çekimi için ya da kısa metrajlı bir çekim içinse süreç yine benzer ilerlemektedir. Çekim ile ilgili gerekli görüşmeleri tamamladıktan sonra hemen bir çekim planı oluşturulur. Senaryo gerekiyorsa konuyla alakalı olarak senaristlerimiz ile görüştükten sonra senaryo içeriği oluşturulmaya başlanır. Sonraki adımda çekimi yapacağımız mekanı ayarlayıp, gerekli cast ekibini oluştururuz. Tüm ayarlamalar bittiğinde çekim için gerekli ekip ve ekipmanın toplanması kalır. Net tarih kesinleştikten sonra da su altı görüntü yönetmeni eşliğinde su altı fotoğraf ve video çekimi çalışmalarımıza başlarız. 

Su altı fotoğraf ve video çekimi hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz! 

X
PORTFOLYO