Sosyal Medya Yönetimi

 


Sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile 2011 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin sosyal medya gücünü arttırmak için yanınızdayız. Sosyal medya yönetimi yelpazesi çok geniş olan bir iş alanı aslında. Profesyonel marka tanıtımı ihtiyacı olan kurumsal bir işletme de bu tür bir destek alabilir, kişisel amaçları için sosyal medyayı kullanan biri de aynı şekilde desteğe ihtiyaç duyabilir.  İzmir sosyal medya yönetimi hizmetimiz ile sizlere profesyonel sosyal medya uzmanı desteği sunmaktayız.Sosyal medya yönetimi hizmetlerimizi; içerik üretme ve geliştirme, hedef kitle etkileşimi sağlama, organik yollarla takipçi ve post beğenilerini arttırma, sosyal medya pazarlaması için yaratıcı fikirler geliştirme ve sosyal medya reklam çalışmaları yönetmek gibi geniş bir yelpazeye sahip başlıklarla listeleyebiliriz. 

Bu noktada sosyal medya danışmanlığı başlığı altında yaptığımız pek çok işlem basamağı mevcuttur. İnternet kullanımının tavan yaparak yaygınlaşması, insanların her geçen gün sosyal medyaya olan bağımlılıklarının daha da artması gibi faktörler marka ve firmaların sosyal medya yolu ile belirledikleri hedef kitleye ulaşmalarını deyim yerindeyse bir zorunluluk haline getirmiştir. 

Sosyal medyanın bu güçlü etkisine karşı kayıtsız kalamayan ve bunun bir zorunluluk olduğunun farkına varan marka ve firmalar için profesyonel olarak sosyal medya yönetimi hizmeti vermekteyiz. Sosyal medya yönetimi için her geçen gün kendini yenileyen ve güncelleyen bir ajans olma anlayışını benimsediğimiz için çok geniş bir hizmet alanına sahibiz. Sosyal medya yönetimine dahil olan bazı hizmetlerimiz şu şekildedir; 

 

Sosyal medya yönetimiyle ilgili olan bir diğer konu da elbette ki web sitesidir. Eğer bir web sitesi sahibi değilseniz, sosyal medya yönetiminizde eksiklikler olacaktır. Zira web sitesi, işletmenizin kimliği gibidir. 

Bir web sitesi tüm projelerinizin ve diğer sosyal medya hesaplarınızın tümünün tek bir çatı altında toplanmasına olanak sağlar. Bu sebeple sizler için bir proje üretmeye başlamadan önce mutlaka web siteniz olup olmadığını sizlere sorarız. Eğer bir web sitesi sahibi değilseniz hemen markanızın isim hakkını yani domaini satın alarak bir web sitesi tasarımı çalışmalarına başlarız. 

Elbette ki tasarım sürecine siz değerli müşterilerimizi de dahil ederek hep birlikte bir tasarım belirler ve bu tasarım üzerinden web sitenizi oluştururuz. Her şey tamamlandığında ise kısa bir zaman diliminde özgün içerikler oluşturup bunların yüklemesini sağlayarak web sitenizi kullanıma uygun bir hale getiririz. 

Sosyal medya yönetimi ile ilgili tüm merak ettikleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!

İzmir Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Ajansı

Sosyal Medya Yönetimi Hizmet Paketleri

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya İçerik Ajansı

Sosyal Medya Danışmanlığı Fiyatları

Sosyal Medya Yönetimi Fiyat

 

İzmir Kurumsal Kimlik Tasarımı

Sosyal Medya Yönetimi Paketleri

X
PORTFOLYO