Proje Yönetimi ve Kurumsal Kimlik Çalışması

Proje yönetimi ve kurumsal kimlik çalışması her firma ya da şirketin üzerinde düşünmesi gereken bir konudur. Çünkü tüm kuruluşlar farkında olsunlar ya da olmasınlar bir kurumsal kimliğe ve buna bağlı alt kimliklere sahiptir. Kurumsal kimlik olarak tanımlanan bu işlem; genellikle kuruluşun yaptığı ya da yapmakta olduğu tüm faaliyetlerinin ya da birçoğunun belirgin ortak yönetiminden meydana gelir. Kurumsal kimlik çalışması dediğimiz kavram kuruma ait üç ana noktayı yansıtır; 

 

 

Yani kısaca özetlemek gerekirse aslında kurumsal kimlik tam olarak bir kuruluşla ilgili baştan ayağa tüm ipuçlarını bize verir. Bu sebeple proje yönetimi ve kurumsal kimlik çalışması için bir uzmandan destek almak şarttır. Proje yönetimi ve kurumsal kimlik çalışması adına sizlere kurumsal kimlik tasarımı, logo tasarımı ile başlayıp, içinde işletmeniz ile ilgili yüksek kalite çözünürlükteki fotoğraf ve videoların olduğu her türlü unsurun titizlikle planlandığı, yaratıcılık, yenilikçi fikirler, çok yönlü yapılan analizler ve planlamayı barındıran bir hizmet sunuyoruz. Bizlere İzmir proje yönetimi ve kurumsal kimlik çalışması aramalarınızdan ulaşabilirsiniz!

Yapılan kurumsal kimlik çalışmasının amacı tamamen olumlu yönde bir profesyonel işletme tanıtımı sağlayarak  potansiyel rakiplerin önüne geçmektir. Bu yüzden işletmenizi en başarılı şekilde tanıtmanızı sağlamak için kimsenin düşünemediği ince detayları düşünerek yenilikçi, özgün fikirler üretip sizlere daha önce denenmeyeni deneyerek tüm estetik algıları harekete geçirecek markanızın imajını güçlendirecek bir hizmet sunuyoruz. Proje yönetimi ve kurumsal kimlik çalışması ile tasarlanan unsurlar işletmeniz ile özdeşleşip, tüketicinin zihnine kazınacağı için ticari faaliyetiniz boyunca yaşayan işletmeniz veya markanız için yapacağınız en önemli yatırımların başında gelmektedir. 

İş dünyasında meydana gelen gelişmeler büyük bir hızla devam etmekte. Tüm bu büyüme devam ederken Onur Bağcı Design & Art ekibi olarak sektörel eksiklikleri, olumsuzlukları, müşteri tatminsizliğine neden olan tutum ve davranışları ayrıntılı araştırmalarımız neticesinde deneyimli ve uzman ekibimiz ile birlikte analiz ettik. 

Bu bilgiler ışığında oluşturduğumuz doğru stratejiler ile pek çok kuruluş ve şahsı hedeflerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz! Ne yaptığımızı gerçekten iyi biliyor ve sizin için en faydalı olacak projeleri üretiyoruz. Böylece profesyonel proje yönetimi sağlamış oluyoruz.  Tüm bu anlattıklarımızı kısaca özetleyecek olursak ve neden bizi tercih etmeniz gerektiği hakkında bilgi vermek gerekirse; 

 

Proje yönetimi ve kurumsal kimlik çalışmalarınız için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin! 


Etkinlik Video Çekimi Fiyatları 

 
 


İzmir Kurumsal Firma Çekimleri 

 

İzmir Tekstil Tanıtım Filmi Çekimi

 

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi Fiyatları

 

İzmir Profesyonel Video Prodüksiyon

 

İzmir Kurumsal Video Çekimi

 

Profesyonel Kurumsal Kimlik Çalışması

 

İzmir Firma Tanıtım Videosu

 

Modelli Ürün Tanıtım Videosu Çekimi

 

Profesyonel Performans Video Çekimi

 

İzmir Şirket Tanıtım Filmi

 

En Uygun Fiyatlı Tanıtım Filmi Çekimi

 

İzmir Kurumsal Kimlik Çalışması

 

Profesyonel Reklam Filmi Çekimi - TV Reklamı

 

 

X
PORTFOLYO