Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel fotoğraf çekimi için kullandığımız fotoğraf makinelerimizin gövdeleri son teknoloji Sony markadır. Lenslerimiz Sony ve Zeiss marka yüksek kaliteli lenslerdir. Dış çekimleriniz için gerektiğinde özel paraflash ekipman desteği ve diğer ışık kaynakları ile sizlere en uygun ışık ayarlamalarıyla fotoğraflarınızı sunuyoruz. Sizlere başta İzmir profesyonel fotoğraf çekimi hizmeti olmak üzere farklı illerde de hizmet vermekteyiz. 

Kullandığımız Sony kamera modelimiz en yüksek çözünürlüklü fotoğrafları sizlere sunmak için en son teknoloji ile donatılmıştır. Çektiğimiz fotoğrafları isterseniz web sitenizde, instagramınızda ya da diğer sosyal platformlarda kullanabilir, isterseniz yüksek boyutlarda baskı yaptırabilirsiniz. Fotoğraflarınızın kalitesi ve netliği bizlerin güvencesi altındadır. Kaliteli ve profesyonel fotoğraf çekimi demek, yaptığınız iş ya da profilinizin en önemli yansıması demektir…  

Kameralarımızda kullandığımız lenslerimiz de; isterseniz geniş açılı mekan çekimleri için, isterseniz portre, yakın plan çekimleriniz için, isterseniz de kurumsal ürün çekimleriniz için en son teknoloji lenslerdir. Yaptığımız çekimler hangi alanla ilgili olursa olsun daima en yüksek kalitede ve müşteri odaklı profesyonel  fotoğraf çekimi hizmeti vermeyi kendimize ilke edinmiş bir ajansız.  

İstediğiniz fotoğraf çekiminin konusu ne olursa olsun, sizlere en güzel sahneyi yaratacağımızdan emin olabilirsiniz. Ürünleriniz, sosyal medyanız, kurumsal kimliğiniz ve bunun gibi birçok konuda yaratıcı fikirler ile sizlere en güzel fotoğrafları sunuyoruz… 

Tanıtımını yapmak istediğiniz konu ne kadar göze ve estetik duygulara hitap edebilirse o kadar başarılı olacaktır. Bu sebepten fotoğraf çekimlerinizin ne kadar yaratıcı ve aynı zamanda kaliteli olduğu dikkat edilmesi gereken bir konudur. Bu noktada bir fotoğrafçının sahip olması gereken bazı özellikler vardır. 

Bu özellikler şu şekildedir; 

 

Ajansımızda tüm fotoğraflarınız çekildikten sonra isteğinize uygun olarak photoshop işleminden geçmektedir. Yaratmak istediğimiz konsepti en iyi şekilde görsel şölene dönüştürebilmek için sizlere en kaliteli ve son photoshop tekniklerini kullanarak fotoğraf düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. Profesyonel stüdyo fotoğraf çekimi işleminden sonra dilerseniz dekupe işlemi ile arka planı tamamen temizleyebilir ve sizlere arınmış bir fon ile fotoğraflarınızı teslim edebiliriz.   

Dış mekan profesyonel fotoğraf çekimi ile elde ettiğimiz fotoğraflarımız için de ayrıca retouch işlemi ile fotoğraflarınızı daha kaliteli ve temiz bir hale getirebiliriz. Özellikle model, profesyonel moda fotoğraf çekimi için retouch işlemi bir olmazsa olmazdır! Modelin tüm cilt yapısının düzenlenmesinden, fotoğraf çekiminde kullandığımız ürüne kadar tüm düzenlemeler için retouch işlemi yapılmaktadır.   

Hayalinizdeki fotoğraflara ulaşmak çok kolay! Sizin için deneyimli ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile buradayız! Siz hayal edin biz gerçeğe dönüştürelim...  

Profesyonel fotoğraf çekimi hakkındaki tüm sorularınız ve öğrenmek istediğiniz detaylar için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Kişisel Fotoğraf Çekimi

İzmir En İyi Fotoğrafçı

Instagram İçin Fotoğraf Çekimi - İnfluencer Fotoğraf Pozları

En Güzel Erkek Model Fotoğraf Pozları

Sosyal Medya İçin Fotoğraf Çekimi

Profesyonel Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Sosyal Medya Fotoğrafçılığı

En İyi Model Pozları - Dış Mekan Fotoğraf Çekimi

X
PORTFOLYO