Oyuncu, Cast ve Model

Oyuncu, cast ve model hizmeti alanına duyulan ihtiyaç sinema ve müzik gibi sanatsal sektörlerin gelişmesi, teknolojinin ilerlemesi ve insanların görsel sunulara daha çok önem vermeye başlamasıyla bir sektör haline gelmiş durumda. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile projelerinize en uygun olacak model ve oyuncu seçeneklerini sizlere sunuyoruz. 

İzmir oyuncu, cast ve model hizmeti sektöründe 10 yıllık bir deneyim ve bilgi birikimine sahip olan bir ajans olarak; her biri kendi alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile dizi, sinema, reklam ve klip çekimi projeleri için çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekte, oyuncu, cast ve model desteği sunmaktayız. 

Cast, model, dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı da olarak hedefimiz daima profesyonel ve deneyimli kişileri bu sektöre kazandırmaktır. Bugüne dek ajansımıza modellik veya oyunculuk başvurusunda bulunan her yaştan ve uyruktan binlerce insanın farklı projelerde yer almasını sağladık. 

İzmir cast ajans hizmeti ile birlikte çalıştığımız firmaların model veya oyuncu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla büyük bir disiplin ve özveri ile ajans kadromuzu genişletmekteyiz. Firmalardan bize gelen cast talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan en doğru ve role uygun oyuncu, modelleri belirleyerek en kısa sürede çekimlere hazırlanıyoruz. Bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz zaman sizlere sunacağımız bazı ayrıcalıklar da vardır. Bunlar;

 

Onur Bağcı Design & Art güçlü seçeneklere ve araçlara, sınırsız, orijinal tasarımlara, duyarlı çerçeveye ve şaşırtıcı fikirlere sahip bir ajanstır. Her biri alanında uzman ve profesyonel kadromuz ile birlikte size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için buradayız!  

Ayrıca ajans bünyemizde deneyim sahibi olmayan modellere de modellik ve poz verme teknikleri eğitimi sunmaktayız. Uzun yıllardır sektörün içinde yer aldığımız için sektörde duyulan ihtiyaçları iyi analiz edebilmekte ve sizin için en uygun olan kariyer planını çizmekteyiz. Profesyonel mankenlik eğitimi de bu kariyer planının büyük bir kısmıdır. 

Ajans olarak gelişmek amacımız olduğu kadar birlikte çalıştığımız insanları da geliştirip iyi yerlere taşımak da amaçlarımız arasındadır. Bu sayede beraber çalışacağımız insanların özelliklerini de daha iyi analiz etme imkanına sahip olarak, olası cast taleplerinde nokta atışı seçimler yaparak firmaların memnuniyetini hedeflemekteyiz.  

Sektör içinde çok fazla oyuncu ve model var fakat büyük bir kısmı eğitimsiz ya da ne yaptığının farkında olmadan alakasız işlerde çalışıyor, böylelikle istediği başarıya ulaşamayan firmalar ve markalar çoğalıyor. Bu işler için doğru insanlarla çalışmak hayati öneme sahiptir. Size sunacağımız oyuncu, cast ve model hizmeti sayesinde başarı elde etmeyi garantilemiş olursunuz. 

Oyunculuk ve İzmir modellik başvurusu için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir aynı şekilde cast ihtiyaçlarınız için de yine bizlerle iletişime geçebilirsiniz! 

X
PORTFOLYO