Moda ve Stil Danışmanı

Moda ve stil danışmanı hizmeti sanılanın aksine sadece ünlü isimler için ya da giyinmeyi bilmeyen kimseler için değil, dileyen herkesin yararlanabileceği bir hizmettir. Kıyafet seçimi, modaya uygun olarak giyinmek günümüz dünyasında giyimine önem veren milyonlarca kişinin en büyük sorunlarından biri haline gelmiş durumda. Ve bu rakam giderek artış göstermekte. 

Bu sebeple Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak moda ve stil danışmanı hizmetine olan ihtiyaç üzerine de çeşitli araştırmalar sonucu stil çalışmaları geliştirdik. Sizler için en doğrusunu ve güzelini sunmak istediğimiz için bu işi büyük bir incelikle yürütmekteyiz. İzmir moda ve stil danışmanı hizmetimiz ile sizleri stil yaratma derdinden kurtarıyoruz!

Moda ve stil danışmanı hizmeti kapsamında neler yaptığımızdan bahsedecek olursak; 

 

Tüm bu çalışmaları gerçekleştirirken renk analizi yapmayı da es geçmiyoruz. Renk analizinin amacı bir kişinin kendi doğal renklerini tespit etmektir aslında. Bu renklerle beraber hangi renkleri giyerse uyum ve denge oluşturulabileceğini belirlemektir. 

Renk analizi mutlaka yapılması gereken bir işlemdir, çünkü eğer bir kişi kendisi için uygun olan renkleri öğrenirse alışveriş yapması da kolaylaşacaktır. Biz de bu doğrultuda renk analizinizi gerçekleştirerek sizin için en doğru renk kombinleriyle stilinizi oluşturuyoruz. 

Bir diğer dikkat ettiğimiz nokta ise vücut tipinizdir. Ne yazık ki insanların büyük bir kısmı vücut tipini tam olarak tespit edemediği için yanlış kıyafet seçimleri yaparak kendisini çirkin ve basit bir görünüm içinde hissediyor. Bu sebepten dolayı ilk işimiz vücut tipinizi belirlemek oluyor. 

Elbette ki herkes ne giymek istediği konusunda özgürdür fakat bazı ölçüleri ve vücut tipini göz ardı edemeyiz. Örneğin, kıvrımlı bir vücuda sahipseniz kendinizi bol ve salaş kıyafetler ardına saklamamalısınız. Aksi takdirde vücudunuzu kilolu ve tıknaz gösterebilirsiniz. Bu yüzden size giyim ve imaj konusunda destek olmak için yanınızdayız! Unutmayın ki her insan güzeldir ve bizim işimiz de size dair güzel olan yanları ortaya çıkartarak stilinizi tamamlamak... 

Moda ve stil danışmanlığı hakkında merak ettikleriniz ya da danışmak istediğiniz konular varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

X
PORTFOLYO