Onur Bağcı Design & Art

Kiralık Kamera ve Video Ekipmanı

Kiralık Kamera ve Video Ekipmanı işleriniz için diğer ekipman kiralama şirketlerinden farklı olarak sizlere hem ekipman, hem de yönetmen ve görüntü yönetmeni desteği sunuyoruz! Projenizi sizin adınıza çekerek, aynı gün içerisinde sizlere görüntülerinizi teslim ediyoruz!

Yonetmen ve Goruntu Yonetmeni 1
IMG 1599

Kurumsal

Kiralık Kamera ve Video Ekipmanı

Video Klip

IMG 1594

Fotoğraf

IMG 1597

Web Tasarım

Kiralık Kamera ve Video Ekipmanı

Drone

Kiralık Kamera ve Video Ekipmanı

Backstage

Şirketiniz için ya da kendi kısa filminiz için, video ve fotoğraf sektöründe en kaliteli ekipmanlarla çekim yapma ayrıcalığını, uygun fiyatlı ekipman kiralama hizmeti ile sizlere sunuyoruz!

Kiralık Ekipmanlarımız:

* Sony Fx3 Cine Line Kamera
* Sony 50mm 1.2 Gm Lens
* ⁠Sony 24mm 1.4 Gm Lens
* Sony 70-200 2.8 Gm Lens
* Dji Ronin 3 Gimbal
* Dji Mini 4 Pro Fly More Plus Drone
* Sennheiser ew 500 FILM G4-AW
* Sennheiser MKE 600 Shotgun
* Rod Pro Boom Kit
* Godox M600 Bicolor Led Işıklar
* Butterfly ve Softbox Işık Destek Ekipmanları
* Ipad Pro 12.9” Referans Monitörü
* Sony CLM-V55 Kamera Monitörü

Profesyonel Hizmet:

Kiralık kamera ve video ekipmanı ile ilgili en büyük sorunu sizlere sunacağımız profesyonel hizmet ile çözüyoruz. Ekipmanları kiraladığınız zaman, ekipmanları kullanacak operatörlerimiz de ekipmanlarımız ile birlikte geliyor! Böylece istediğiniz sahneleri siz yönetirken, görüntü yönetmenlerimiz sizler için en kaliteli görüntüleri yakalıyor.

Ekipmanlarımız ve Ekibimiz:

Ekipmanlarımızda video çekimleriniz için ihtiyacınız olan tüm parçalar mevcuttur ve sizlerin istediği şekilde kullanmanız için görüntü yönetmenlerimiz ve ekibimiz her türlü koşulda çekime hazırdır.

Video çekimlerinizde kameraları ve gimbalları kullanacak olan deneyimli görüntü yönetmenlerimizin yanında, eğer ihtiyacınız olursa profesyonel havadan drone çekimi için lisanslı drone pilotumuz da mevcuttur.

4K Kalitede Görüntü:

Kameralarımız 4k çekim kalitesindedir ve sizlerin istediği en kaliteli sahneleri alabilmek için özel kalitededir. Aynı şekilde havadan drone çekimleriniz için de 4k kalitesinde görüntü ile sizlere kayıtlarınızı sunuyoruz.

Kurgu ve Color Correction Hizmeti:

Çekimleriniz tamamlandıktan sonra sizlere ayrıca kurgu ve color correction hizmeti de sunuyoruz! Videolarınız çekildikten sonra en kaliteli şekilde editlenmesini de sağlıyoruz!

A’dan Z’ye Çözümler:

Senaryonuz olsun ya da çekim için fikriniz olsun, geri kalan tüm detayları sizler için çözüyoruz! Şirketimizde sizlere sunduğumuz imkanlarımız ile çekimleriniz kusursuz halde tamamlanıyor…

  • Videolarınız için senaryolarınızı hazırlıyoruz.
  • İstediğiniz ilde, kararlaştırılan günlerde çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.
  • İhtiyacınız var ise setinize kuaför, makyöz desteğinden catering’e kadar tüm imkânları sunuyoruz.
  • Çekimleriniz gerçekleştirildikten sonra videolarınızı editleyip renk düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz.
  • İsterseniz Youtube ya da benzeri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarınıza destek oluyoruz.

Örnek Çekim:

Örnek olarak bir klip çekimi için bizlere ulaştığınızda, sizlerin çekim yerine özel aracımızla geliyoruz ve ekibimiz ile kullanacağımız 2 adet kameramız, geri kalan ekipmanlarımız ve asistanımız ile beraber çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz en az 3 kişi ve eğer gerekli olursa ışık seti ile ilgilenecek ekip arkadaşlarımız ile birlikte daha fazla sayıda ekip arkadaşımız ile sizlerle çalışıyoruz.

Fiyat ve İletişim:

Kiralık kamera ve video ekipmanı için sizlere sunduğumuz bu hizmetleri en uygun fiyatlarla ve en profesyonel ekiple sahip olmanız için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Tüm merak etiğiniz sorularınız ve istediğiniz bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

KIRALIK EKIPMAN