Kiralık Kamera ve Video Ekipmanı

Şirketiniz için ya da kendi kısa filminiz için, ihtimallerin ve ihtiyaçların sonsuz olduğu video ve fotoğraf sektöründe, en kaliteli ekipmanlarla çekim yapma ayrıcalığını, uygun fiyatlı ekipman kiralama hizmeti ile sizlere sunuyoruz! Kiralık kamera ve video ekipmanı için listemiz şu şekilde;
 

 

Kiralık kamera ve video ekipmanı ile ilgili en büyük sorunu sizlere sunacağımız profesyonel hizmet ile çözüyoruz ve ekipmanları kiraladığınız zaman, ekipmanları kullanacak operatörlerimiz de ekipmanlarımız ile birlikte geliyor! Böylece istediğiniz sahneleri siz yönetirken, görüntü yönetmenlerimiz sizler için en kaliteli görüntüleri yakalıyor.  

Ekipmanlarımızda video çekimleriniz için ihtiyacınız olan tüm parçalar mevcuttur ve sizlerin istediği şekilde kullanmanız için görüntü yönetmenlerimiz ve ekibimiz her türlü koşulda çekime hazırdırlar.  

Video çekimlerinizde kameraları ve gimbalları kullanacak olan deneyimli görüntü yönetmenlerimizin yanında, eğer ihtiyacınız olursa profesyonel havadan drone çekimi için lisanslı drone pilotumuz da mevcuttur. İzmir kiralık kamera ve video ekipmanı denildiği zaman sizlere en iyi hizmeti sunacak firma olduğumuzdan eminiz! 

Kameralarımız 4k çekim kalitesindedir ve sizlerin istediği en kaliteli sahneleri alabilmek için özel kalitededir. Aynı şekilde havadan drone çekimleriniz için de 4k kalitesinde görüntü ile sizlere kayıtlarınızı sunuyoruz. 

Çekimleriniz tamamlandıktan sonra sizlere ayrıca kurgu ve color correction hizmeti de sunuyoruz! Videolarınız çekildikten sonra en kaliteli şekilde editlenmesini de sağlıyoruz! 

Senaryonuz olsun ya da çekim için fikriniz olsun, geri kalan tüm detayları sizler için çözüyoruz! Şirketimizde sizlere sunduğumuz imkanlarımız ile çekimleriniz kusursuz halde tamamlanıyor…  

Videolarınız için senaryolarınızı hazırlıyoruz, istediğiniz ilde, kararlaştırılan günlerde çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. İhtiyacınız var ise setinize kuaför, makyöz desteğinden catering’e kadar tüm imkânları sunuyoruz. Çekimleriniz gerçekleştirildikten sonra videolarınızı editleyip renk düzenlemelerini gerçekleştiriyoruz. 

İsterseniz Youtube ya da benzeri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarınıza destek oluyoruz. Kısacası video çekimleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi a'dan z' ye sizlere eksiksiz olarak sunuyoruz.  

Örnek olarak bir klip çekimi için bizlere ulaştığınızda, sizlerin çekim yerine özel aracımızla geliyoruz ve ekibimiz ile kullanacağımız 2 adet kameramız, geri kalan ekipmanlarımız ve asistanımız ile beraber çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Ekibimiz en az 3 kişi ve eğer gerekli olursa ışık seti ile ilgilenecek ekip arkadaşlarımız ile birlikte daha fazla sayıda ekip arkadaşımız ile sizlerle çalışıyoruz.  

Kiralık kamera ve video ekipmanı için sizlere sunduğumuz bu hizmetleri en uygun fiyatlarla ve en profesyonel ekiple sahip olmanız için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz.Tüm merak etiğiniz sorularınız ve istediğiniz bilgiler için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

X
PORTFOLYO