E - Ticaret Hizmetleri


Ajansımızda verdiğimiz hizmetlerden biri olan e - ticaret hizmetleri ya da bir diğer adıyla elektronik ticaret hizmetini uzun yıllar boyunca profesyonellik ile sizlere sunduk.

İzmir e - ticaret hizmetleri kapsamında,bütçenize en uygun hizmeti Onur Bağcı Design & Art ajansında bulabilirsiniz. 

Peki e - ticaret hizmetleri dediğimiz kavram nedir? Nerede ve neden ihtiyaç duyarız, firmalar için gerekliliği nedir gibi sorularınızı yanıtlayalım.

E - ticaret hizmetleri son yıllarda yaygınlaşmış gibi görünse de aslında oldukça uzun bir zaman önce kullanılmaya başlanmıştır. Fakat günümüzde e - ticaret hizmetleri tam tabiriyle altın çağını yaşamaktadır.

E - ticaret, firmaların bire bir karşılıklı sattıkları ürünleri ya da müşterilerine sundukları hizmeti, internet aracılığı ile insanlara ulaştırmasıdır. Kullanıcılar beğendikleri ürünler için fiyat ve kalite araştırması yaparak, en doğru ürünü internet üzerinden satın alırlar.

Günümüz dünyasında neredeyse tüm işlerin artık internet üzerinden yürütüldüğü kabul edilir bir gerçektir. İnternet pazarında kaybolmamak, öne çıkmak için firmanızın mutlaka e - ticaret uyumlu bir web sitesine ihtiyacı vardır.

İnternet üzerinden alışveriş yapan milyonlarca kullanıcıya ulaşmak firmalar için oldukça önemlidir ve firmanıza ait bir web sitesi de size bu fırsatı sunmaktadır.

Bizler de ajans olarak sürekli güncel bilgileri takip ederek, bu doğrultuda kendi hizmetlerimize revizeler veriyoruz. E - ticaret yapabileceğiniz en popüler mecra kendi web sitenizdir.

Bu noktada sizlere sunacağımız web tasarım hizmeti ve firmanızın internet üzerindeki isim haklarının satın alınması işlemlerini sizler için gerçekleştiriyoruz.

Elbette ki yalnızca bir web sitesi etkili bir e - ticaret için yeterli olmamaktadır. Web sitenizin dizaynı, kullanıcı dostu olması ve satmak istediğiniz ürünle ilgili görsellerin ve bilgilerin anlaşılır bir şekilde sunulması gerekir.

Bu sebeple etkili bir web sitesi tasarımı oluştururken, ürünlerinizin profesyonel olarak fotoğraf ve video çekimlerini de gerçekleştiriyoruz. Böylelikle web sitenizde müşterilerinize sunacağınız görseller, ürünle alakalı güncel ve dikkat çekici bilgilerden oluşmuş olur.

Ürünler hakkında vereceğiniz bilgiler ise metin yazarlarımız tarafından anlaşılır ve SEO kurallarına uygun bir biçimde hazırlanarak web sitenize eklenir.

E - ticaret hizmetleri kapsamında ürünün beklenen sonucu vermesi ve hedef kitleye ulaşması için Google adwords dediğimiz, Google’a ait reklam platformunu da sizler için kullanmaktayız.

İnternet üzerindeki tüm aramalar neredeyse Google üzerinde yapılmaktadır. Bu sebepten dolayı e - ticaret uyumlu web sitenizin, Google’da arama yapan insanların karşısına çıkabilmesi için bu reklamlardan faydalarınız.

Doğru SEO çalışması, reklamlar ve ilgi çekici bir ürün görseli ile e - ticaret konusunda rakiplerinizin önüne geçeceğinizin garantisini verebiliriz.

E - ticaret hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!
 

X
PORTFOLYO