Dekupe ve Retouch

Dekupe ve retouch hizmeti büyük bir dikkat ve emek gerektiren bir iştir. Bu işlem için mutlaka bir uzmandan destek almak şarttır. En kaliteli ve kusursuz fotoğraflar için sizlere neden dekupe ve retouch hizmeti ihtiyacınız olduğunu özetleyelim; 

Fotoğraflarınızın çekildiği alanlarda arka fonun tertemiz olması ve ürününüzün kusursuz olarak ön plana çıkması çok önemlidir. Özellikle kurumsal çekimleriniz için bu özellik daha önemli hale gelmektedir. Tanıtmak istediğiniz ürünü arka zeminden ayırıp, tamamen temiz bir şekilde istenilen renkteki fona yerleştirme işine dekupe diyoruz. 

Bu işlem ile her koşulda çekilen fotoğraflarınız (arka zeminden farklı fonda) dekupe işlemiyle daha kaliteli hale getirilir ve bu işlemden sonra fotoğrafınız çok daha değer kazanacaktır. Fotoğraflarınıza yapacağımız dekupe işlemi ile; 

 

 

Deneyimli grafiker ekip arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli dekupe ve retouch hizmetini sunmak için yanınızdayız. Ajansımızın en büyük özelliği, istediğiniz tüm çalışmalar için alanlarında uzman ekip arkadaşlarımızın, çalışmalarınız ile ayrı ayrı ilgilenmesidir. Yani fotoğraf çekimlerinizi profesyonel ekipman ve ekip ile gerçekleştirirken, işinde uzman grafiker arkadaşlarımız da sizler için çalışmalarını hızlı bir şekilde yaparlar.  

Tüm Türkiye’de sizlere en iyi hizmeti vermek için hazırız. Fotoğraf çekimleriniz için en çok ihtiyacınız olan bu önemli işlemi İzmir dekupe ve retouch hizmeti ile sizlere en kaliteli şekilde sunuyoruz.  

Retouch işlemlerinde ise sizlere yaptığımız kaliteli fotoğraf çekimlerini daha da kaliteli hale getirmek için, fotoğrafın her pikseline dokunarak, kusursuz, net ve hatasız fotoğraflar sunmak için, yüzey, cilt ve gerekli temizlemeleri, renklendirmeleri yapıyoruz. 

Özellikle model ve ürün çekimlerinizin kusursuz olması için retouch desteğine ihtiyacınız olacaktır. Retouch işlemi ile fotoğrafınızda yapılacak düzenlemeler şu şekilde olacaktır; 

 

 

Bu işlemlerden sonra fotoğraflarınız sunmak istediğiniz platformda en kaliteli şekilde göze çarpacak renk tonlarına, keskinliğe ve kaliteli dokuya sahip olacaktır. Profesyonel fotoğraf çekimlerinizin en kaliteli hale gelmesi için sizlere dekupe ve retouch hizmeti ile destek veriyoruz. Tüm profesyonel fotoğraf çekimleriniz, ajansımızın kalite garantisi politikası ile sizlere en kusursuz şekilde sunulacaktır. 

Dekupe ve retouch hizmeti ile sizlere yıllardır deneyimli ekibimizle hizmet vermekten çok mutluyuz! Tüm sorularınız ve daha detaylı bilgi için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin! 

X
PORTFOLYO