Besteci ve Aranjör

Besteci ve aranjör hizmeti ile müzik sektöründe başarı elde etmiş müzisyenler tarafından çalınarak kaydedilip sanat yönetmenimizin onayından geçtikten sonra miks, mastering ve MFIT (mastering for itunes) işlemi tamamlanan şarkılarınızı yapım hakkı tamamen size ait olmak üzere tüm dijital müzik platformları ve YouTube’da yayınlıyoruz.  

Besteci ve aranjör hizmeti ile Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak çok geniş bir hizmet yelpazesini elimizde tutuyoruz. İhtiyaç duyacağınız profesyonel tonmaister, aranjör, deneyimli müzik yönetmeni, stüdyo müzisyeni,  ve daha pek çok alanda sizlere hizmet sunmaktayız. Siz projenizi oluşturun yeter, besteci ve aranjör hizmeti ile bizler tüm ayrıntıları sizin için düşünüp halledelim! İzmir besteci ve aranjör desteği kapsamında hizmetlerimiz şu şekildedir; 


Müzik sektörü deyim yerindeyse dipsiz bir kuyu gibidir adeta. Eğer yanlış ve deneyimsiz insanlarla çalışırsanız dünyanın en iyi bestesine sahip olsanız bile bu besteyi kimseye ulaştıramadan başarısızlığa uğrayabilirsiniz yahut besteniz sizin istediğiniz gibi kayıt edilemediği için bestenizin kötü olduğu gibi bir yanılgıya kapılabilirsiniz. 

Bu sebepten deneyimli ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere en kaliteli ve sizi başarıya taşıyacak yolu belirlemek adına eseriniz hakkında uzunca bir sohbet gerçekleştiririz. Böylece şarkınız hakkında sizinle benzer duyguları paylaşmayı başarmış oluruz ve çalışmalarımızı o yöne doğru şekillendiririz.  

Bir aranjörün tam olarak ne yaptığı da merak konusu olabiliyor. Projeniz üzerinde aranjör ne gibi çalışmalar yapar kısaca açıklamak gerekirse;  

Biraz da besteci bir diğer adıyla kompozitör hizmetimizden söz etmek gerekirse. Bir bestecide aramanız gereken; Ezgileri sistematik olarak düzenleme kabiliyetine sahip ve müzik icralarını, sanatçıların yorumladığı müzik eserlerini hazırlama kabiliyetine sahip olma gibi özellikler vardır. Alanında en iyi besteci ekip arkadaşlarımız ile sizlere birçok müzik türü ve şarkı stiline uygun proje hazırlama hizmeti sunuyoruz. Senfonik, lirik müzik, varyete, bale ve film müziği ya da şan, şarkı besteleri gibi çok geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. 

Seslerin armonisinden, kompozisyonundan, ritim ve dinamiğinden çok iyi anlayan aranjör ve besteci ekip arkadaşlarımız ile sizlere profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz!  

 

X
Portfolyo