Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları, dijital pazarlama tekniklerinin en etkili olanıdır. SEO dediğimiz bu çalışmaların temel amacı, internet üzerindeki arama motorlarında ilgili başlıklarla alakalı olan aramalarda her zaman bulunabilirliği yüksek tutmak adına yapılan iyileştirmeler içermektedir. 

Ancak arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmaları yapılmadan önce ayrıntılı bir araştırma yaparak doğru ve profesyonel destek ekibine ulaşmak önemlidir. Böylece dikkatli ve titiz bir şekilde yapılan SEO çalışmaları ile markanız arama motorlarında her gün yükselerek başarı elde etmiş olacaktır. 

Onur Bağcı Design & Art ekibi olarak İzmir arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarımızı gerekli pazar araştırmalarını yaparak sürdürmekteyiz. Markanızın tanıtımını en profesyonel haliyle gerçekleştirip, doğru insanlara ulaşmanızı sağlayarak, satış hacminizi arttırmayı hedeflediğimiz çalışmalarımızı her gün yeni teknikler geliştirerek sizlere sunuyoruz. 

SEO Çalışması Nedir? 

SEO çalışması nedir, nasıl yapılır kısaca açıklamak gerekirse; 

SEO, Search Engine Optimization kelimelerinin kısaltılmış halidir. Türkçe karşılığı ise hepimizin aşina olduğu arama motoru optimizasyonu şeklindedir. Arama motoru optimizasyonu çalışmalarından isminden de anlaşıldığı gibi İnternet üzerindeki marka tanıtımı projelerinin, belli başlı kurallar çerçevesinde uygun hale getirilerek, web sitelerinin en üst sıralarda çıkmasını sağlayacak planlamalar olarak bahsedebilir. 

Peki SEO çalışması yaparken nelere dikkat edilmeli? Bu çalışmaları gerçekleştirirken esas aldığımız maddeleri gelin hep birlikte inceleyelim; 

 

 

Ajans bünyemizde bu bahsettiğimiz hizmetlerin yanında, size sunabileceğimiz sınırsız hizmet kapasitemizden yaralanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

X
PORTFOLYO