Onur Bağcı Design & Art

Hakkımızda

Onur Bağcı Design & Art: Yaratıcılığın ve Profesyonelliğin Buluştuğu Nokta

2010 yılında İzmir’de fotoğraf ve video çekimleri ile başladığımız serüvenimizi, zamanla ekibimizi büyüterek ve hizmet alanlarımızı genişleterek Onur Bağcı Design & Art ajansına dönüştürdük.

Hizmet Anlayışımız

Yıllardır edindiğimiz bilgi birikimi ve yaratıcılık ışığında, sizlere her zaman daha fazlasını sunmak birincil hedefimiz oldu. Siz bizden bir fotoğraf çekimi istersiniz, biz size kuaför, makyöz hizmetiyle beraber stil danışmanlığı hizmeti de sunarak basit bir fotoğraf çekimini bambaşka bir boyuta taşıyabiliriz. Bu verebileceğimiz küçük örneklerden sadece bir tanesi.

Kalite ve Özen

Onur Bağcı Design & Art olmamızın en baştaki sebeplerinden biri de kesinlikle bu hizmet anlayışıdır. Üzerinde çalıştığımız her proje, ne olursa olsun aynı özeni ve emeği gösteririz.

Yaratıcı Bakış Açısı ve Teknik Bilgi

Yaratıcı bakış açımızı teknik bilgiyle birleştirip, sizlere bu şekilde bir hizmet sunarız. Örneğin, video klip çekimi talebiyle gelen bir müşterimize sadece istediği hizmeti sunmuyoruz. Klip çekimi için senaristlik, görüntü yönetmenliği, yönetmenlik gibi ihtiyaç duyulacak tüm konular ajans bünyemizde bulunduğu için dışarıdan herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayız.

Bütünleşik Hizmet Anlayışı

Onur Bağcı Design & Art ajansının amacı da tam olarak budur. Sizlere bütün bir paket halinde hizmet sunup, parça parça başka yerlerden destek arama ihtiyacınızı tamamen ortadan kaldırmak. Bize sadece isteğinizi söylemeniz yeterli, size sadece hayalinizdeki projenin tamamlandığını izleme keyfi kalır!

İletişim ve Bilgi Alışverişi

Daha fazla bilgi edinmek ve aklınızdaki fikirleri paylaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin!

fotoğraf çekimi