Onur Bağcı Design & Art

Düğün & Save The Date Fotoğraf Çekimi

En güzel günlerinizi ölümsüzleştirmek için sizlerleyiz. Tüm düğün, save the date, gelin alma, akşam düğün etkinliği gibi tüm değerli vakitlerinizde
kameralarımız kayıt için hazır!

onurbagcidesignart 5eadee92d5b92 izmir save the date video ve fotograf cekimi 1
onurbagcidesignart 5eadeeea54e96 izmir dugun hikayesi video cekimi 1
profesyonel fotoğraf çekimi izmir
onurbagcidesignart 5eadeec1d78d4 izmir dugun fotograf cekimi
onurbagcidesignart 6217a93fcae72 dugun dis cekimi 1
onurbagcidesignart 5eadee62a02e0 izmir dugun video ve fotograf cekimi
profesyonel fotoğraf çekimi izmir
onurbagcidesignart 6217d5dfdf3ca dugun dis fotograf ve video cekimi 1

Düğün fotoğraf ve video çekimi bir düğün gününün olmazsa olmazları arasında yerini çoktan aldı bile. Onlarca seçenekteki İzmir düğün fotoğrafçısı ya da farklı illerdeki fotoğrafçılar arasından seçim yapabilmenizi kolaylaştırmak adına yaptığımız her iş için büyük bir profesyonellik ve yaratıcılık ile beslediğimiz çekimlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. 

Sizlere İzmir düğün fotoğraf ve video çekimi hizmeti verirken her ayrıntıyı ince ince düşünüp tasarlayarak, son teknoloji ekipmanlarımız ile bu fotoğraf ve videoların en yüksek kalite ve çözünürlükte olmasını sağlıyoruz! 

Düğün fotoğraf ve video çekimi geçmiş yıllarda hep stüdyo ortamında gerçekleştirilirdi fakat gelişen teknoloji ile birlikte bu çekimler için ormanlık, sahil ya da eski tarihi yerler gibi mekanlar tercih edilmeye başladı. Hatta düğün hikayesi çekimi ya da save the date dediğimiz çekimler türemeye başladı.  

Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana profesyonel ve uzman ekibimiz ile birlikte sizlere gelin damat fotoğraf video çekimi hizmetini sunmaktayız. Son teknoloji ekipmanlarımız ile her türlü mekanda ve her türlü şartta bu çekimlerini gerçekleştirebiliyoruz. 

Düğün çekiminiz ya da düğün öncesi / sonrası gerçekleştireceğimiz çekimler için özel konseptler ve mekanlar belirleyerek bu günü sizin için çok daha unutulmaz ve renkli bir hale getirebiliriz! Yaratıcılığın ve hayal gücünün sınırı olmayan ekip arkadaşlarımız ile birlikte isterseniz havadan drone düğün çekimi gerçekleştirebilir, isterseniz de su altı düğün fotoğraf çekimi yapabiliriz. 

Gördüğünüz gibi hayal etmenin ve yaratmanın asla bir sınırı yok! Unutmayın ki bu sizin için en özel ve önemi büyük olan bir gün. Düğünle ilgili her bir ayrıntının eksiksiz olmasına dikkat ederken bu anların en güzel haliyle kaydedildiğinden de emin olmalısınız… 

Düğün fotoğraf ve video çekimleri profesyonel bir şekilde planlanması ve uygulanması gereken çekimlerdir. Öncelikle sizinle bir düğün çekimi günü kararlaştırdıktan sonra bu çekime hangi hizmetlerin de dahil olacağına karar veririz. Dilerseniz fotoğraf ve video çekimi hizmetinin yanında size makyöz ve kuaför desteğini de sağlıyoruz. Hatta gelinliğiniz ya da damatlıkla ilgili olası bir problemde stil danışmanlığı hizmetimiz sayesinde bu aksaklıkların da önüne geçebilme imkanına sahibiz! 

Genellikle çiftlerimizden gelen gelin damat dış çekim talebi düğünden önce olması yönünde olur. Fakat biz bunun yerine bu gerçekleştirilecek dış çekimin düğünden önce değil de sonra olmasını tavsiye ediyoruz. Böylece düğün gününde giyeceğiniz kostümünüzde meydana gelecek olası bir lekelenme ya da yırtılmanın önüne de geçmiş oluruz. 

Bu dış çekimleri gelinlik ve damatlığınızla yapabileceğimiz gibi sizin seçeceğiniz farklı elbise kombinleriyle de gerçekleştirebiliyoruz. Böylece ortaya çok daha renkli ve eğlenceli görüntüler çıkabiliyor. 

Düğün gününüzde ve sonrasında fotoğraf, video desteği için lütfen bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin!