Onur Bağcı Design & Art

Web Sitesi İçerik Üretimi

Web sitesi içerik üretimi, bugün her alanda ihtiyaç duyulan bir hizmet olarak önümüze çıkar. Ünlü markalar da dahil olmak üzere, her markanın bir web sitesine ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçtan ötürü Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sizlere web sitesi tasarımı ve web sitesi içerik üretimi gibi hizmetler sunuyoruz. 

Web sitesi içerik üretimi ne anlama geliyor, biraz da bundan bahsedelim. Biliyoruz ki tüm web sitelerinin amacı internet üzerinden de müşterilerine ulaşabilmek ve müşteri portföyünü geliştirmektir. Bunu sağlamak için de web sitenize bir takım içerikler yüklemeniz gerekir. Peki nedir bu içerikler?

Sitenize ekleyeceğiniz öncelikli içerik türü yazı olmalıdır. Markanız hakkında bilgi verdiğiniz, verdiğiniz hizmet ile ilgili bilgiler eklemeniz önemlidir. Bunun yanında sitenizi sürekli güncel tutmak adına SEO uyumlu blog ve makale yazıları da eklemeniz gerekmektedir. Bu sayede sürekli güncel kalan web siteniz internet üzerindeki bulunabilirliğini de sürekli güncellemiş olacaktır.

Web sitesi içerik üretimi dediğimiz zaman, aklınıza gelmesi gereken diğer bir içerik türü de fotoğraf ve videolardır. Elbette bu iş için internet üzerinden satın alabileceğiniz stok görsel içerikleri de vardır ama kendinize ait görseller kullanmanız her zaman Google’ın daha çok tercih etti bir durumdur. 

Bu noktada da endişe etmenize gerek yok. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak çok geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduğumuz için fotoğraf ve video çekimi çalışmalarınız için de sizlere destek olmaktayız. Çekimlerinizi son teknoloji ekipmanlarımız ile gerçekleştirerek, web sitenizin çok daha modern bir görünüme sahip olmasını sağlıyoruz.

Evet web sitesi içerik üretimi çalışmalarımızı yaptık,her şey süper. Ama internet üzerindeki yerinizi sağlamlaştırmak için hala yapabileceğimiz bir şeyler var. Web sitenizle ilgili içerikler de dahil tüm ayrıntıları oturttuktan sonraki süreçte tüm web sitenizdeki içeriklere backlink çalışması yapmaktayız.

Backlink çalışmalarının ne ile ilgili olduğundan da kısaca bahsedelim. Backlink dediğimiz çalışma, web sitenizin internet üzerindeki farklı sosyal medya kanallarına ya da web sitelerine gömülmesi işlemine denmektedir. Bu sayede web sitenizin birden fazla yerde indekslendiğini gören Google sistemi, web sitenizin ön sıralara çıkmasını sağlayacaktır.

Web sitesi içerik üretimi ve backlink çalışmalarının yanında web siteniz için Googl üzerinden reklam çalışmaları da düzenleyebilmekteyiz. Bizim için elbette ki asıl önemli olan kaliteli ve özgün içerikler ile web sitenizin Google üzerinde indekslenmesi fakat bazı dönemlerde özellikle öne çıkarmak istediğiniz herhangi bir konu olursa, süreci hızlandırmak adına reklam da verebiliyoruz.

Aşağıdaki butona tıklayarak web sitesi içerik üretimi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz!