Onur Bağcı Design & Art

 • İzmir tanıtım filmi fiyatları için hem kaliteli bir tanıtım filmi sahibi olmak hem de bunu makul bir fiyata yaptırmak istiyorsanız, Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sizlere uygun fiyat imkanını sunarken aynı zamanda profesyonel görüntüler sunuyoruz. 

Tanıtım filmi fiyatları belirlerken size vereceğimiz bütçe ile ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri en kaliteli ve profesyonel halleriyle sizlere sunma anlayışını benimseriz.  

Her marka ve firmanın içinde bulunduğu pazar, rekabet dünyasında üstün hizmet anlayışını benimsediğini ve ürününün kalitesini gösterebilmek adına başvurduğu bir yöntem olan kurumsal tanıtım filmi çalışmaları ne derece kaliteli bir görüntüye sahip çok önemlidir. 

Firmanızın bu ihtiyacına yönelik etkili tanıtım ve reklam çalışmaları ile markanızın ya da ürünlerinizin doğru, planlı çalışmalar ile amaçlanan kitleye ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Fark yaratmanız ve öne çıkabilmeniz için yaratıcı ve yenilikçi fikirlerimiz ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Çünkü bir ürün ya da tanıtılmak istenen konunun başarısını gösteren en büyük etken nasıl bir reklam yoluna başvurduğudur. Binlerce lira para harcamak demek ortaya çıkacak çalışmanın da aynı derecede kaliteli olacağı anlamına gelmemektedir.

Bu sebeple tanıtım filmi fiyatları araştırmasından önce çalışacağınız ajans ile ilgili portfolyo araştırması yapmanız daha doğru olacaktır. 

Daha önceden çalıştığımız marka, firma ve çalışmalarımıza referanslar kısmında ulaşabilirsiniz. Bugüne dek pek çok kurumsal marka adına tanıtım filmi projeleri yürüttük.

Devamlı bilgi birikimini güncelleyen ve geliştiren ekibimiz ile birlikte içinde bulunulan rekabetin gerekliliklerini yerine getirecek projeler üretiyoruz. 

Tanıtım filmi fiyatları belirlemeden önce sizin için nasıl bir tanıtım filmi planlaması yapıyoruz kısaca açıklayalım; 

 • Tanıtım filmi çekimi talebiyle bize ulaştığınız zaman hemen bir görüşme ayarlayarak tanıtımını yapmak istediğiniz konunun ne olduğu üzerine bir sohbet gerçekleştiririz. 
   
 • Bu sohbetin üzerine bizden tanıtım filmi adına beklentileriniz nelerdir ve bizim size sunacağımız hizmetler nelerdir bunları netleştiririz. 
   
 • Kaba taslak bir proje oluşmaya başladıktan sonra detaylarla ilgili çalışmalara başlarız. 
   
 • Gerekli pazar araştırmalarını ve rakip firmaları, markaları belirleyip bunlarla ilgili detaylı bir araştırma geliştiririz. 
   
 • Araştırmaların sonucunda hedef kitlenizdeki insanlar kimler, kimlere ulaşmayı hedefliyorsunuz ve bu kişiler için nasıl ilgi çekici içerikler oluşturabiliriz bunun planını kurarız. 
   
 • Tanıtım filminize dair tüm detaylar belirlendikten sonra ise sıra gelir senaryo oluşturma kısmına. Uzman senaristlerimiz tarafından senaryo da oluşturulduktan sonra tanıtım filmi konumuz çekime hazır hale gelmiş olur. 
   
 • Tanıtım filmi çekimlerinizi profesyonel yönetmen ve görüntü yönetmenlerimiz önderliğinde senaryoya uygun bir şekilde belirlemiş olduğumuz iç mekan veya dış mekanlarda çekerek kullanıma hazır bir hale getiriyoruz. 
   
 • Fakat bizim size sunacağımız hizmet yalnızca tanıtım filmini çekip size teslim etmek olmayacak. Tanıtım filminizin etkili bir şekilde reklam amaçlı kullanılabilmesi için etkin bir reklam çalışması yürütmek gerekir.  
   
 • Tanıtım filminizi en verimli şekilde kullanmanız için sizlere sosyal medya danışmanlığı hizmeti de sunarak, sosyal medya mecraları üzerinde etkili bir reklam çalışması ile markanızı ön plana çıkarmayı hedefleriz. 


Tanıtım filmi çekimi hizmetimiz ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz!