Onur Bağcı Design & Art

Su altı fotoğraf çekimi uzun zamandır yapılan fakat son yıllarda bir trend haline gelen çekim türlerindendir. Su altı fotoğrafçılığı yapabilmeniz için iyi bir yüzücü olmanız yeterli değildir. Bunun yanında fotoğrafçılık, kamera ve teknik bilgi sahibi de olmalısınız. Bu yüzden su altı fotoğraf çekimi için işinin ehli bir uzmandan destek almanız gerekmektedir. 

2011 yılında İzmir su altı fotoğraf çekimi hizmetimizle başladığımız bu çalışmalarımızı bilgilerimizi ve ekibimizi genişleterek daha güncel ve profesyonel bir hale getirdik. Şu an deneyimli dalış uzmanlarımız ile birlikte kocaman bir aileye sahibiz!  

Su altı fotoğrafları asla bir sınıra sahip olmadı. Bu çekim bir düğün için anı çekimi de olabilir, kurumsal bir firma için tanıtım amaçlı bir çekim de olabilir. Biz asla kendimize bir sınır çizmiyoruz, yalnızca sizin hayal etmeniz yeterli! 

Bu çekimlerin her biri bizim için keyifli olmuştur fakat yoğunlukla su altı moda fotoğrafçılığı çalışmaları yapmaktayız. Fotoğrafçılık ve teknolojideki baş döndüren hızlı gelişme sonucunda son yıllarda moda çekimleri ve marka tanıtımları artık daha farklı yerlerde ve tekniklerle gerçekleşiyor.

Çok sayıda marka ürün tanıtımlarını gerçekleştirmek için doğal ve tarihi yerleri çok fazla kullanırken fark yaratmak isteyerek su altı fotoğraf çekimi çalışmaları yapan markalar da aynı hızla yayılmaya başlamış durumda.

Dünyanın pek çok farklı bölgesinde ve denizinde su altı moda çekimi için modeller derinlere dalarken, Türkiye’de de yeni gelişen su altı moda fotoğrafçılığı projelerine öncülük etmekten dolayı da büyük bir mutluluk yaşıyoruz.

Su altında oluşan büyülü ortamda objektiflere bakan modeller doğal bir dans havası içinde buluyor kendilerini.

Yer çekiminin etkisiz olduğu su altında dalgalanan etekler, yüze uygulanan makyajın etkileyici, baş döndürücü gücü ve savrulan saçlar… Su altındaki bu manzaralar çekilen fotoğraflara da egzotik ve mistik bir hava katıyor. 

Su altı fotoğraf, video çekimi hizmet alanlarımız şu şekildedir; 

 • Özel konsept fotoğraf ve video çekimleri,
   
 • Firma tanıtım filmleri,  
   
 • Kurumsal tanıtım filmleri,
   
 • Kısa metraj filmler,
   
 • Belgesel film çekimleri,  
   
 • Moda fotoğraf ve video çekimleri,  
   
 • Su sporları çekimleri. Bu tarz su altı çekimlerinin yanı sıra amacı sadece anı biriktirmek olan müşterilerimiz de ekstrem sporlarla ilgilendikleri esnada (tüplü dalış, rüzgâr sörfü, rafting vs.) bunları kaydedecek birine ihtiyaç duyabilmekteler. Bu çekimleri gerçekleştirmesi için de hem güvenlik açısından hem de kaliteli görüntüler elde edebilmek için profesyonel bir dalış uzmanı fotoğrafçı ile çalışmalısınız.

Çünkü fotoğrafçı kendi güvenliğini sağlarken aynı zamanda sizin de fotoğraflarınızı hiçbir anı kaçırmadan çekebilmesi lazım. Uzman dalış ekibimiz ile beraber sizlere sunacağımız su altı görüntüleri hem 4K kalitesinde olacak hem de tam hayalinizdeki gibi çıktığınız su altı fotoğraflarına sahip olacaksınız! 

Su altı fotoğraf çekimleri ile ilgili merak ettikleriniz ve çekim talepleriniz için lütfen bizlerle iletişime geçin!