Onur Bağcı Design & Art

Spor & aktivite çekimleri, isminden de anlaşılacağı üzere spor ve aktivite olarak değerlendirdiğimiz her türlü faaliyetin, fotoğraf ve video çekimlerinin yapılmasıdır. Bu tarz çekimleri özellikle de, mesleği gereği sporun içinde olan kişilere önermekteyiz.

Spor & aktivite çekimleri, yapılan her işin internet ortamında sergilenmesi ve tanıtılmasıyla birlikte yoğun bir şekilde artmaya başladı. Becerilerini sergilemenin en iyi yolu hiç şüphesiz ki sosyal medya mecraları olmaktadır. Bu sebeple profesyonel bir destek almak işlerin rengini değiştirmektedir.

Bu çekimleri profesyonel olarak mesleğini süslemek isteyenlere olduğu kadar, kişisel olarak talep edenlere de sunmaktayız. Sosyal medya hesaplarımızın estetik açıdan göze hitap etmesini hepimiz isteriz. Bu estetiği profesyonel bir şekilde yansıtabilmek için de fotoğraf, video çekimleri gereklidir.

Spor Çekimleri Neden Gerekli?

Spor çekimleri neden gerekli? Sorusu hepinizin aklına gelmiştir. Az önce de bahsettiğimiz üzere, beceri ve kabiliyetini diğer insanlara göstermek isteyen herkesin, iyi bir tanıtım için bu çekimlere ihtiyacı vardır. İşinizde her ne kadar başarılı da olsanız, kendini gerektiği şekilde tanıtamadığınız zaman, insanlar bunun farkına varamayacaktır.

Spor çekimleri neden gerekli? Sorusunun cevabı bu şekilde verilebilir. Ayrıca her şeyi bir kenara bırakırsak, bu çekimler siz performansınızı sergilerken anlık olarak çekildiği için, ömür boyu saklayabileceğiniz anılar olarak kalacaktır. 

Spor & aktivite çekimleri herkes tarafından talep edilen çekimlerdir.

İster mesleğiniz olsun isterseniz de kendinize özel çekimler olsun hiç fark etmeksizin çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Tanıtım için sıklıkla kullanılan Instagram gibi sosyal medya mecralarında milyonlarca benzer görsel önümüze çıkmakta. Fakat önümüze daha profesyonel ve fark yaratan bir görsel çıktığı zaman daha çok ilgimizi çekiyor ve devamını merak ediyoruz.


Spor çekimleri bu açıdan da gereklidir. Eğer fark yaratmak ve çevrenizden sıyrılmak istiyorsanız, bu çekimler tam size göre! 

Spor Çekimleri Nelerdir?

Spor çekimleri nelerdir? Hangi alanları kapsamaktadır kısaca bahsedelim;

  • Futbol, basketbol, voleybol vb. performans çekimleri,
  • Pilates & Yoga fotoğraf ve video çekimleri,
  • Antrenman, eğitim fotoğraf ve video çekimleri,
  • Dans çekimleri (modern dans, bale, salsa, bachata, pole dansı vb.),
  • Çeşitli aktivite çekimleri vb.

 Sizden gelecek talepler doğrultusunda spor & aktivite çekimlerimize ek çekimler de gerçekleştirebiliriz. Spor canlılığı ve hareketi çağrıştırdığı için, çekimlerimizi stüdyo ortamındansa, genellikle doğal orman, deniz kenarı, saha gibi alanlarda yapmaya da özen gösteriyoruz.

Spor & aktivite çekimleri için aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilir, daha fazla bilgi edinebilirsiniz!