Onur Bağcı Design & Art

İzmir sosyal medya post tasarımı hizmetimiz ile markanızın gücünü ikiye katlamanızı sağlıyoruz! Sosyal medya bilindiği üzere her türlü sektör için globalleşmenin en yaygın ve etkili yolu.

Onur Bağcı Design Art ajansı olarak, sosyal medya post tasarımı ile sizin markanızın da globalleşen bu pazarda yerini en ön sıralarda almasına yardımcı oluyoruz. 

Her gün gelişen ve hızla büyüyen internet dünyası sürekli yeniliklerle dolu. Her biri alanında uzman sosyal medya ekibimiz ile sürekli bu yenilikleri takip ederek, sizlere de en güncel deneyimlerimizi sunuyoruz.

Sosyal medya post tasarımı için muhakkak profesyonel bir destek almalısınız. Çünkü bu sosyal medya postlarında kullanılacak olan renk seçimleri, yazı stilleri, sloganlar gibi etkenler markanızın imajını belirleyecek ayrıntılardır.

Post Tasarımı Neden Gereklidir?

Post tasarımı neden gereklidir? Yukarıda da bahsettiğimiz üzere post tasarımları, markanızın internet üzerinde de bulunabilir ve erişilebilir olması için bir gerekliliktir. Rakiplerinizin önüne geçebilmeniz adına internetin gücünden mutlaka yararlanmalısınız.

Bu post tasarımları sayesinde markanızın dikkat çekiciliğini arttıracak ve etkili bir tanıtım elde etmiş olacaksınız.Tasarlanan bu postları önceden belirlenmiş olan tarihlerde, gerekli sosyal medya mecralarında paylaşarak etkileşimi sağlıyoruz.

Posta tasarımı denince akla hemen sadece Instagram üzerinde paylaşabileceğiniz içerikler gelmektedir.

Fakat kendiniz sadece Instagram ile sınırlamanız kesinlikle yapılacak en yanlış hareket olur. Post tasarımı neden gereklidir derken aslında bu konuya da değinmeliyiz. Çoğu sosyal medya planının içinde sadece Instagram üzerinden paylaşım yapmak bulunmaktadır. Ama durum bundan ibaret değildir.

Bizim yapacağımız sosyal medya planının içerisinde kesinlikle en ön sırada web sitesi paylaşımı gelmektedir (eğer bir web siteniz yoksa, bunun için de sizlere çözümler sunmaktayız.). 

Web sitesinin yanında pek çok farklı sosyal medya mecrası da bulunmaktadır. Post tasarımlarınızı tüm bu sosyal medya mecralarına uygun formata getirerek paylaşımlarını sağlamaktayız (Facebook, Twitter, Linkedin, Tumblr vb.).

Sosyal Medya Post Tasarımı Fiyatları

Sosyal medya post tasarımı fiyatları size sunacağımız sosyal medya planına ile değişkenlik göstermektedir. 

Örneğin sosyal medya post tasarımı fiyatları belirlenirken, bir aylık periyotta kaç kez post paylaşımı yapılacak, kaç adet sosyal medya mecrası kullanılacak, postun fotoğraf mı yoksa animasyon mu olacağı ile ilgili pek çok konu etkili olmaktadır.

Örnek sosyal medya post tasarımları için web sitemizi inceleyebilirsiniz. Post tasarımları ile ilgili merak ettikleriniz için ise aşağıdaki butona tıklayarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz!