Onur Bağcı Design & Art

Sosyal medya için video çekimi tabir yerindeyse, artık bir gereklilik halini almış durumda. Dünyaca ünlü işletmelerden tutun da kişisel hesaplara kadar herkesin ihtiyaç duyabileceği bir çekim türüdür. 

Sosyal medya için video çekimi hizmetimiz oldukça kapsamlıdır. Youtube, Dailymotion, Instagram, Facebook gibi sosyal medya kanalları başta olmak üzere pek çok platforma video çekimleri paylaşılmaktadır. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak son teknoloji ekipmanlarımız ile sizlere profesyonel görüntüler sunuyoruz.

Sosyal medya için video çekimi isteyen herkese sunduğumuz bir hizmettir. Kendi kişisel ilgi alanlarınızla ilgili ya da sadece Instagram reels videosu formatında çekimler de yapabiliyoruz.Instagram Video Çekimi Neden Gereklidir?

Post paylaşımları için en çok tercih edilen mecra hiç şüphesiz ki Instagram’dır.Bu durum da akıllara şu soruyu getiriyor; Instagram video çekimi neden gereklidir? Bu sorunun cevabını az çok herkes tahmin edebilir. Ama biz yine de açıklayalım. Instagram postlarında videonun yeri büyüktür, çünkü hareketli görüntüler daha dikkat çekicidir ve insanlarda merak uyandırır.

Profesyonel Instagram video çekimi hizmetimiz ile, popüler olmanız çok kolay! Özellikle influencerlar, influencer olmak isteyenler ve çeşitli firmalar bu tarz çekimler talep etmektedirler. Instagram’da önümüze her gün binlerce görüntü çıkıyor fakat en akılda kalıcı olanlar, özenle hazırlanmış yaratıcı videolar oluyor.

Bizler de yaratıcı bakış açımız ile profesyonelliğimizi birleştirerek, harika Instagram videolarına sahip olmanızı sağlıyoruz! 


Sosyal Medya Çekimleri Nasıl Yapılır?

Sosyal medya için video çekimlerinin ve özellikle hangi mecraların popüler olduğundan bahsettik. Peki sosyal medya çekimleri nasıl yapılır? Bu çekimler için size düşen ne? Bu gibi sorularınızı kısaca bir örnekle yanıtlayalım. Örneğin siz inluencer olmak istiyorsunuz ve belirlediğiniz herhangi bir konsept doğrultusunda çekim talep ediyorsunuz. Bu noktada öncelikle işin detaylarını konuşuyoruz.

Daha sonrasında konuya göre çekim yapacağımız mekanları, sizin stilinizi, ne tarz bir konuşma ya da performans sergilemeniz gerektiği gibi detayları netleştiriyoruz. Ayrıca ihtiyaç olursa ajansımızın size sunacağı makyöz ve kuaför desteğinden de yararlanabiliyorsunuz. 

Video çekimlerinin yanında ayrıca yine sosyal medya kanallarında paylaşabilmeniz için profesyonel fotoğraf çekimi de yapıyoruz. Bu fotoğrafları editlenmiş bir şekilde sizlere sunuyoruz. Eğer sosyal medya hesabınızı hızlı bir şekilde büyütmek isterseniz bu konuda da yine çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Bu yazımızda sosyal medya postlarında videonun öneminden ve ne tarz çalışmalar yapabildiğimizden bahsettik. Sosyal medya için video çekimi hizmetimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.