Sosyal Medya İçin Fotoğraf Pozları

Sosyal Medya İçin Fotoğraf Pozları

Sosyal medya için fotoğraf pozları bugün herkesin az ya da çok merak ettiği konulardan biridir. Yanlış poz teknikleri yüzünden pek çok kişi fotoğraflarda kötü çıktığını düşünüyor. Bu kesinlikle doğru değildir. Her insanın fotoğraflarda güzel çıkması mümkün!

Fotoğraflarını çok beğendiğiniz sosyal medya fenomenleri ya da ünlülerin fotoğraflarda iyi çıkmalarının nedeni dünyanın en güzel insanı olmaları değildir. Elbette estetik duruş da önemli fakat poz vermek için bir ölçüt değildir.

Bizler de Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sosyal medya için fotoğraf pozları konusunda sizlere bazı ipuçları vereceğiz. Öncelikle size vereceğimiz ilk öneri vücut tipinizi iyi tanımanız olacaktır. Her insanın kendine has bir vücut tipi vardır ve her poz için uygun değildir.

Tüm bunların yanında giyim tarzınız, çekim yapmak istediğiniz mekan, ortamın ışığı vs gibi ayrıntılar da söz konusudur. Tüm bu koşullar ışığında artık pozumuzu verebiliriz. İnternette gördüğünüz her pozu yapacaksınız diye bir kural yok. Poz verirken asıl önceliğiniz doğal bir görünüm ortaya çıkarmak olmalıdır.

Doğal bir görünüm derken neyi kast ediyoruz? Poz veren her insanın manken olmadığını ya da podyumlarda boy göstermediğini düşünecek olursak, kişisel sosyal medya hesaplarınızda doğal duruş pozları vermeniz çok daha etkili olacaktır. Üzerinde aşırı çalışılmış gibi görünen pozlar maalesef kasıntı bir imaj sunmaktadır.

Sosyal medya için fotoğraf pozları konusunda bir uzmandan yardım almanız gerektiğini düşünüyorsanız da sizler için buradayız.


Günümüzde sosyal medya kanallarında sunulan imajın ne kadar önemli ve etkili olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple de poz çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sunmaktayız.

Tüm bunların yanında eğer profesyonel olarak poz vermeyi öğrenmek ve bunu bir meslek haline dönüştürmeyi de düşünürseniz kadın erkek fark etmeksizin, profesyonel modellik eğitimi derslerimize katılabilirsiniz. Bu derslerimiz kişiye özel olarak bire bir şekilde yapılmaktadır.

Bu dersler sayesinde hem sosyal medya için fotoğraf pozları alanında uzmanlaşıyor hem de profesyonel fotoğraflara sahip oluyorsunuz. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak 2011 yılından bu yana her biri alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize çeşitli hizmetler sunmaktayız.

Bizi diğer ajanslardan ayıran en önemli özellik ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri bünyemizde barındırıyor olmamızdır. Sİzlere profesyonel fotoğraf çekimleri sunarken aynı zamanda sosyal medya için fotoğraf pozları konusunda da eğitim sunuyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda çok rahat bir şekilde poz verebilmenizi sağlıyoruz. 

Aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilir, sosyal medya için fotoğraf pozları hizmetinden yararlanabilirsiniz.


 

BLOG

X
PORTFOLYO