Onur Bağcı Design & Art

İzmir sosyal medya içerik üretimi hizmetimiz ile sosyal medya üzerindeki bilinirliğinizi, özgün ve orijinal tasarımlar, içerikler yoluyla arttırmayı amaçlayan bir İzmir ajansıyız. Sosyal medya içerik üretimi oldukça kolay görünmesine rağmen incelendiğinde aslında o kadar da kolay bir iş olmadığı görülüyor. Pek çok firma bu yanılgıya düştüğü için sosyal medya yönetimi ve içerik üretimi konusunda başarılı olamamaktadır. 

Bu sebeple sosyal medya içerik üretimi konusunda mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak tüm müşterilerimize her zaman en doğru şekilde ve ihtiyaca yönelik olarak hizmet sunmaktayız. 

Sosyal medya içerik üretimi çalışmalarınızı titizlik ve profesyonellik içinde yürütmekteyiz. Gerekli olan rakip firma araştırmalarını yapıyor, bu doğrultuda analizlerimizi oluşturarak sizler için en faydalı olacak şekilde çalışma planımızı düzenliyoruz. 

Planladığımız çalışmalar, hedef kitlenizin, markanızdan beklentilerin ve ulaşmak istediğiniz noktaya yönelik olmaktadır. İçeriğinizin amacı kesinlikle çok fazla sayıda olması değil, kaliteli içeriklerle çok fazla insana ulaşmak olmalıdır. 

Her firma markasının bir adım önde olmasını ister fakat bu isteği gerçekleştirirken hiçbir adımı es geçmemek büyük bir önem teşkil ediyor. Çok fazla para harcamak ya da çok fazla içerik üretmek kesinlikle başarı elde etmenize yardımcı olacak etmenlerden değildir.  

Elbette ki içerik ve bütçe önemli ve gerekli konular fakat sadece bunların fazlaca kullanılmasıyla da tatmin edici bir başarı elde etmek maalesef ki mümkün olamamaktadır. Eldeki bütçenin ve içerik üretiminin planlı bir şekilde düzenli aralıklarla yapılıyor olması gerekir. 

Sosyal medya içerik üretiminin firmanıza ne gibi faydalı olmaktadır, bir göz atalım; 

 • Bu tarz çalışmaların amacı markanın daha fazla insana ulaşmasını sağlamaktır. Özgün ve ilgi çekici içeriklerle bu amaçlanır ve bu yönde çalışmalar yapılır. 
   
 • Gereksiz etkileşimi önleyerek, hedeflenen kitleye erişim sağlanır. 
   
 • Markanız hakkında daha doğru ve güvenilir bilgiler insanlara sunulmuş olur. 
   
 • Düzenli aralıklarla yapılan paylaşımlar sayesinde marka isminiz hep güncel kalır. 
   
 • Akılda kalıcı içerikler ile markanıza olan ilginin artışı sağlanır. 
   
 • Rakip firma analizleri sayesinde nasıl adımlar atılmalı, öngörülebilir. 

Sosyal medya içerik üretimi çalışmalarımızın yanında sizlere sunacağımız sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile birlikte bu içeriklerin doğru zamanlarda ve saatlerde paylaşılarak yönetiminin yapılmasını da sağlamaktayız. 

Vakit ve emek isteyen bu işlerle firmaların tek başlarına ilgilenmeleri oldukça güçtür. Alanında uzman sosyal medya danışmanlarımız ve içerik üreticilerimiz ile birlikte sizin için en profesyonel çalışmaları tasarlamakta ve çalışmalarımızı bu yönde geliştirmekteyiz. 

Sosyal medya içerik üretimi ile ilgili merak ettikleriniz ve sosyal medya içerik üretimi hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.