Onur Bağcı Design & Art

İzmir sosyal medya hesap yönetimi için Onur Bağcı Design & Art ajansı ile çalışarak kendinizi ayrıcalıklı hissedebilir ve doğru, planlı çalışmalar ile markanızın başarıya ulaştığını görebilirsiniz! 

Sosyal medya hesap yönetimi firmalar ve şahıslar için bir gereklilik halini almış durumda. Büyük ve başarılı markaların istisnasız hepsinde etkili ve profesyonel bir sosyal medya yönetimi çalışmasının izlerini görebilirsiniz. 

Sosyal medya hesap yönetimi konusunu kısaca açıklamamız gerekirse; Bir sosyal medya uzmanı tarafından sistematik, düzenli bir şekilde önceden oluşturulmuş fotoğraf, yazı ve video gibi özgün içeriklerin gerekli sosyal medya mecralarında paylaşımının sağlanması, bunu yaparken de müşterilerden ve ilgili kişilerden gelecek istek, soru vb. geri dönüşlerle ilgilenmesi olarak bahsedebiliriz. 

Ayrıca sosyal medya hesap yönetimi işlevini gerçekleştirirken günlük, haftalık ve aylık rutinler halinde veri analizleri yapmakta, rakip firma araştırmaları ve yaratıcı, geliştirici fikirler üretmekteyiz. 

Sosyal medya hesap yönetimi ile müşterilerinize markanızın, ürününüzün tanıtımını en profesyonel bir şekilde sunarken marka imajınızı da yüceltmiş olursunuz.

İnsanlar için bir ürünün kaliteli olması ikinci sırada geliyor. İlk sırada o ürünün nasıl bir sunuma sahip olduğu daha önemli bir yer tutuyor. 

Ne kadar kaliteli ve başarılı bir ürüne sahip te olsanız profesyonel olmayan çalışmalar ile tüm emeğinizin  çöpe gitmesine yol açabilirsiniz. 


Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak sosyal medya hesap yönetimi hizmetimiz kapsamında sizlere sunacağımız hizmetlerimiz şu şekildedir; 

 • Alanında uzman bir sosyal medya uzmanı rehberliğinde gerekli çalışmaların gerçekleştirilmesi. 
   
 • Özgün web sitesi tasarımları üretilerek sizlere sunulması. 
   
 • Instagram, Twitter ya da Facebook gibi hesaplarınıza gelecek mesajlara anında cevap verme ve etkili iletişim dili. 
   
 • İnternet üzerinde kullanılabilecek tüm sosyal medya mecralarının etkin ve aktif bir biçimde kullanımı. 
   
 • Özgün içerik üretimi, düzenli olarak blog, fotoğraf ve video paylaşımı. 
   
 • Yapılan paylaşımların tanıtımının, reklamının sağlanması. 

Uzun yıllardır sektörde profesyonel hizmet vermenin getirdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, uzman ekibimiz ile birlikte üstün hizmet garantisi sunmaktayız. Marka tanıtımınızdan hedef kitlenizin belirlenmesine kadar uzanan çok uzun bir çalışma sürecini sizler için sürdürmekteyiz. 

Amacımız yaratıcı ve özgün dijital içerikler ile markanızın görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırmak olup çalışmalarımızı bu yönde ilerletmekteyiz. Ayrıca firmanızın, markanızın bir tanıtım filmine ya da fotoğraf çekimine ihtiyacı olduğu durumlarda, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere bu hizmeti de sunmaktayız. 

Sosyal medya hesap yönetimi hizmetimizden yararlanmak ve merak ettiğiniz sorular için bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz!