Sony A7S3 (A7SIII) Profesyonel İnceleme

Sony A7S3 (A7SIII) Profesyonel İnceleme

Sony A7S3 (A7SIII) profesyonel inceleme videomu, kameranın elime ulaşmasıyla birlikte sonunda çekmiş bulunmaktayım! Evet uzun bir bekleyişin ardından diğer dünya ülkelerine kıyasla kamera elimize oldukça geç ulaştı fakat ne demişler? Geç olsun güç olmasın! 

Tüm özellikleri, fiyatı, kullanımı ve daha fazlası için buyurun Sony A7S3 (A7SIII) profesyonel inceleme yazımıza geçelim!

İlk olarak söylemeliyim ki bu tamamen kendi araştırmalarım ve deneyimlerime dayalı olan özgün bir inceleme. Onur Bağcı Design & Art ajansı olarak Sony ile özel bir anlaşmamız bulunmamakta.

Ön sipariş ile A7S3 (A7SIII) için bekleyenler listesindeydim.  Ve emin olabilirsiniz ki aşağıda ekleyeceğim Sony A7S3 (A7SIII) profesyonel inceleme videosunu sonuna kadar izledikten sonra, A7S3 (A7SIII) hakkında tamamen bilgi sahibi olacaksınız.

İlerleyen zamanlarda da Sony A7S3 (A7SIII) genel özellikleri gözler önüne sereceğim video çekimlerini de sizlerle paylaşacağım. 

Sony A7S3 (A7SIII) Genel Özellikleri

Evet merak edilen konuların en başında Sony A7S3 (A7SIII) genel özellikleri gelmektedir. Daha önceden favori video kameralarım A7S2 ve a6500’dü fakat şimdi işler değişti ve sonunda Sony A7S3 (A7SIII) genel özellikleri ile bizlerle.


Ve süper özellikleri tam da herkesi mutlu edecek şekilde ayarlanmış!

•    4k 120 kare. 
 
•    Hd 240 kare. 
 
•    10 bit renk derinliği. 
 
•    4.2.2 chroma alt örnekleme. 
 
•    15 kademe dinamik aralık. 
 
•    Sony sinema kameralarında kullanılan son teknoloji s sinema tonu. 
 
•    180 derece dönen ekran ile vlog uygunluğu. 
 
•    Artık ısınma problemi yok!
 
•    Büyük Hdmi çıkışı. 
 
•    Sınırsız kayıt süresi. 


Tamam daha fazla uzatmadan Sony A7S3 (A7SIII) genel özellikleri konusuna geçiyorum Öncelikle dizayn ve gövdeden bahsedelim; 
Yeni gövde ve kamera dizaynı çok güzel. Özellikle eski modellere göre biraz daha gövde kalınlaşmış durumda. Türk tabiriyle söylersek, biraz daha etlenmiş durumda diyebiliriz.

Sony kameralarda en çok sevdiğim özellikse, yeni ürettikleri kameralarda her zaman daha iyi sonuçlar sunmaları. Eski kameraları hiçbir zaman aratmıyorlar ve kendilerini sürekli geliştirmeye devam ediyorlar.  
 
Gövde suya ve toza dayanıklı, çok sağlam yapıda. Yere düşürmemenizi ya da çarpmamanızı dilerim tabii ki ama, kameranın küçük darbelerle zarar görmesi çok ta mümkün gözükmüyor. Yine de dikkatli olun! 

Sony A7S3 (A7SIII) Fiyatı

Sony A7S3 (A7SIII) fiyatı konusuna gelecek olursak, bu güzel cici süper tatlı kamera, bizi 5 senedir bekletmesinin hakkını veriyor. Maalesef ülkemiz standartlarında doların artmasından dolayı, ön sipariş fiyatı 3.498$ yani vergiler dahil 35.000 TL. Ve bu videoyu kaydederken Sony A7S3 (A7SIII) fiyatı 37.500 TL civarına yükseldi... 
 
Ama İlerleyen zamanlarda da kameranın fiyatının daha da artması olası bir durum.

Sony A7S3 (A7SIII) profesyonel inceleme ile ilgili tüm ayrıntılı bilgileri yukarıda eklemiş olduğum videodan edinebilirsiniz!

A7S3 (A7SIII) hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki iletişim butonuna tıklayarak bizlerle paylaşabilirsiniz!

BLOG

X
PORTFOLYO