Sanal Asistan Hizmeti

Sanal Asistan Hizmeti

Sanal asistan hizmeti firmaların ya da iş yoğunluğu fazla olan kişilerin sıklıkla yararlandığı bir destektir. Sanal asistanlığın, diğer asistan hizmetlerinden içbir farkı yoktur hatta çoğu zaman çok daha verimli bile olabilmektedir. Sanal asistan genel anlamıyla sizin iş yükünü azaltacak olan kişidir. Gerekli toplantıları düzenler, iş seyahatlarını organize eder, rezervasyon işlerinizle ilgilenir yeri geldiği zaman sosyal medya kanallarınızla ilgilenir, müşterilerinizle de iletişime geçer. 

Onur Bağcı Design Art’tan, sanal asistan hizmeti alırsanız size sunacağımız destek alanları çok daha geniş olacaktır. Temel bir sanal asistanlık yerine, sizin işinizle ilgili olabilecek tüm detaylarla ilgilenecek ve size yeri geldiğinde ekip olarak destek olacağız.

Peki bunu nasıl mı yapacağız? Örneğin sosyal medya kanallarınızı kontrol edecek bir sanal asistan desteği aldınız fakat bu kanallarda paylaşmak üzere grafik tasarımına ya da fotoğraf ve video çekimine ihtiyacınız var.

Hiç problem değil. Ajansımızdaki profesyonel fotoğrafçı ve grafiker ekip arkadaşlarımız size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Sanal Asistan Nedir?

Sanal asistan nedir? Neden sanal asistana ihtiyaç duyarız? İnternet üzerinde asıl işlerinizi yapmanızı geciktiren, çok fazla işle uğraşmaya başladığınızı fark etmişsiniz. Bu noktada iş veriminizi artırmak için internet üzerindeki sizin vaktinizi çalan işleri başka birine teslim etmeniz gerekir. Bu kişi de elbette ki alanında uzman ve işlerin gidişatı hakkında bilgi sahibi biri olmalıdır. 

Sanal asistan genel anlamıyla, internet ortamındaki her türlü işlerinizle ilgilenen, toplantılarınızı organize eden, iş planlamanızı yapan kişidir.Yani sanal asistan adından da anlaşıldığı üzere sanalda yani internet ortamında işleri yürütür. Sanal ortamda işleri yönetmenin yanı sıra iletişim ağlarını da yönetir. Bahsettiğimiz üzere toplantıları, randevuları ve görüşmeleri organize eder. 

Sanal asistan gelip bütün gün ofiste oturmak yerine yalnızca ihtiyaç duyduğunuz yoğun anlarda size destek olarak çok daha verimli bir iş yapmış olur. Evet sanal asistanlık biraz alışılmışın dışında gibi geliyor. Fakat yapabileceğimiz işleri gördüğünüz zaman bu kafa karışıklığını bir kenara bırakarak çok daha mantıklı bir karar olduğunu göreceksiniz.


Nasıl Sanal Asistan Desteği Alabilirirm?

Nasıl sanal asistan desteği alabilirim? Biliyoruz aklınızda böyle bir soru şekillendi. Snal asistannın görev tanımından ve size nasıl yardımcı olabileceğinden bahsettik. Sanal asistan neredeyse bütün hayatınızı organize ederek sizi rahat ettirecek kişidir de diyebiliriz aslında. Gelelim bizden nasıl destek alabileceğinize. Bu da çok basit. Web sitemizde bizlerle iletişime geçerek,işinizle ve ne tarz bir destek almak istediğiniz ile ilgili olarak bizleri bilgilendiriyorsunuz. Biz de bu bilgiler ışığında sizin için e doğru hizmet şeklini seçiyoruz ve iş planlamamızı sizinle paylaşıyoruz. Günde kaç saat destek oluyoruz, hangi günler çalışıyor vb. bilgilerini de sizinle paylaşıyoruz.

Sanal asistan hizmeti için aşağıdaki butona tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!


 

BLOG

X
PORTFOLYO