Onur Bağcı Design & Art

İzmir reklam ve dijital tanıtım ajansı hizmetimiz ile markanızın imajını koruyan ve yücelten reklam çalışmalarını, 2011 yılından bu yana profesyonel olarak sürdürmekteyiz.  

Reklam ve dijital tanıtım ajansı olarak sektörde ilerlemek adına ihtiyaç duyduğunuz desteğin farkındayız ve gerekli pazar araştırmalarıyla analizleri gerçekleştirerek sizler için en faydalı olacak şekilde planlamalar yapmaktayız. 

Günümüzde iş sektörlerinin neredeyse tamamı sosyal medya üzerinden tanıtımlarını sağlamakta.

Web sitesi sahibi olmayan firma yok denecek kadar az sayıda. Dolayısıyla çağın gerekliliklerine uyum sağlamak ve rakiplerle olan yarışta öne geçmek için profesyonel kişilerden destek almak gerekmektedir. 

Bu noktada devreye bir reklam ve dijital tanıtım ajansı giriyor. Onur Bağcı Design & Art çok yönlü bir ajans olarak bu konuda da sizlere en kaliteli ve doğru hizmeti sunmaktadır.

Tanıtmınızla ilgili planlamaları en ince ayrıntısına kadar tasarlayıp, en yüksek yararlanım ve kara sahip haliyle sizlere sunmaktayız. 

Size özel oluşturacağımız çalışmalar sayesinde çok kısa sürelerde markanızın rakiplerin önüne geçtiğini ve hedef kitlenizin genişlediğini fark edeceksiniz.

Reklam ve dijital tanıtım için pek çok farklı ajans seçeneği bulunmakta. Fakat önemli ayrıntı bu ajansların ne kadar deneyimli olduğu ve sektörde ne tarz projelere imza attığıdır. Tanıtımını yapmak istediğiniz ürün ya da konu ne kadar kaliteli de olsa eğer acemi ellerde olursa marka imajınızı zedeleme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Reklam ve dijital tanıtım ajansı olarak sizin için oluşturacağımız hizmet planlamasının adımları şu şekildedir; 

 • Öncelikle eğer bir web sitesi sahibi değilseniz ilk işimiz sizin için bir web sitesi tasarımı oluşturmak oluyor. 
   
 • Bir web siteniz varsa da bu sitedeki eksiklikleri ve eklenmesi gereken özellikleri tespit ederek bu yönde düzenlemeleri gerçekleştiririz. 
   
 • Sonraki adım olarak web sitenizin Google üzerindeki bulunabilirliğini arttırmak adına gerekli Google reklam çalışmalarını ve SEO çalışmalarını planlarız. 
   
 • Web siteniz ile ilgili çalışmalarımız sonlandıktan sonra sizlere dilerseniz sosyal medya yönetimi hizmeti sunarız.  Bu sayede web siteniz istikrarlı bir şekilde ve doğru çalışmalar ile kısa süre içerisinde hedeflediğiniz bulunabilirlik seviyesine ulaşır.
   
 • Web siteniz için düzenli olarak güncel blog ve içerik oluşturularak marka isminizi çok geniş kitlelere ulaştırma imkanını sağlarız. 

Onur Bağcı Design & Art ajansı bünyesinde size sunacağımız hizmetler bunlarla da sınırlı olmamaktadır. Başlıca hedefimiz internet ortamında bilinirliği arttırmak olsa da logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışmaları ve kurumsal kimlik oluşturma, orijinal içerikler şeklinde fotoğraf, video ve animasyon hizmeti de sağlamaktayız. 

Kısacası bir firmanın, markanın ya da şahsın işi ile alakalı olarak ve işinin tanıtımı, sunumu için ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmet alanlarını elimizde bulundurmaktayız. Birçok farklı departman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere kalite garantisi veriyoruz. 

Reklam ve dijital tanıtım alanındaki çalışmalarımızı referanslar kısmından inceleyebilirsiniz.