Onur Bağcı Design & Art

İzmir reklam filmi çekimi hizmetimizi tüm kurumsal firmalara, özgün içerikler oluşturarak sunuyoruz. Her firma veya şahıs şirketi için hedef kitleye yapılan işin nasıl aktarıldığı önemli bir konudur.

Yaptığınız işi, insanlara en profesyonel ve estetik haliyle sunmanın akılda kalıcı yolu da video görüntüleri sunmaktır. 

Reklam filmi çekimi kurumsal firmaların bu ihtiyaçlarına yönelik olup, hedef kitledeki insanların ilgisini arttırıcı özelliğe sahiptir. Ancak reklam filmi çekimi çalışması yapacak kişilerin iyi seçilmesi gerekmektedir.  

Deneyimsiz kişilerin elinden çıkacak olan reklam filmi çalışmaları firmanızı başarıya ulaştıramayacağı gibi marka imajınızı da zedeleyebilir. Bu sebeple profesyonel bir ajans ile proje çalışması yürüttüğünüzden emin olmalısınız. 

Sürekli bir değişim ve gelişim içinde olan dünya pazarında firmaların da birtakım yenilikleri kabul etmesi ve uygulaması gerekiyor.

Bu yeniliklerin en başında da iş alanlarındaki rekabetin sosyal medya üzerine taşınması geliyor. 

Rakiplerinizin bir adım hatta birkaç adım önünde olabilmenin yegane yolu etkili bir sosyal medya yönetimidir.

Sosyal medya hesaplarınızdan firmanızı tanıtacak profesyonel reklam filmi çekimi çalışmalarınızı paylaşmak müşteri portföyünüzün gelişmesine sebep olacaktır. 

Reklam filmi çekimi hizmetimiz kapsamında sizlere nasıl içerikler sunacağımız ve nasıl bir planlama izleyeceğimiz ile ilgili olarak kısa bir açıklamada bulunalım; 

 • Reklam filmi çekimi talebiyle bize ulaştığınızda öncelikle tanıtımını yapmak istediğiniz firmanız ile ilgili bilgileri sizden öğreniriz. 
   
 • Bu bilgiler doğrultusunda yerli ve yabancı kaynakları kullanarak pazar araştırması ve veri analizlerini gerçekleştiririz. 
   
 • Bu araştırmaların neticesine göre ne tarz bir senaryo ile reklam filmi çekimi yapacağımızın planlamasını yaparız. 
   
 • Reklam filminin içeriği için gerekli olan; çeviri, seslendirme, cast, lisanslı müzik satın alımı, gerekiyorsa stok görüntü satın alımı gibi hizmetleri sağlarız. 
   
 • Reklam filmi ile ilgili plan oluşturulduktan sonra ise profesyonel yönetmen ve görüntü yönetmenlerimizi ile bu çekim için kullanacağımız ekipmanları seçeriz. 
   
 • Çekimin iç mekan mı yoksa dış mekanda mı olacağına da karar verdikten sonra çekimimizi gerçekleştiririz. 


Reklam filminizi başarıya taşıyacak bir diğer unsur da güzel bir tanıtım ile bunu çok geniş kitlelere ulaştırmaktır. Reklam filmi çekiminiz ne kadar kaliteli de olsa eğer bu reklam filmini doğru bir şekilde kullanamazsanız hedeflediğiniz kitleye ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz 

Bu noktada da devreye Onur Bağcı Design & Art ekibi giriyor. Reklam filminizin çekimini tamamladıktan sonra sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz ile bu reklam filminin gerekli sosyal medya mecraları üzerindeki reklam çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. 

Reklam filmi çekimi projelerimize referanslar kısmından göz atabilirsiniz!